۰

آزادی جنایتکاران محکوم به اعدام به شرط جهاد در سوریه

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

واحد مرکزی خبر نوشت:

شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه گزارش داد: اسناد و مدارک موجود نشان می دهد رژیم آل سعود قاتلان و جنایتکاران محکوم به اعدام را برای رفتن به سوریه و جنگیدن در آنجا از زندان آزاد کرده است.
این شبکه در گزارشی درباره اقدامات جنایتکارانه رژیم آل سعود در سوریه اعلام کرد: رژیم آل سعود مرتکب جنایت انسانی جدید و شرم آوری شده است که نقض قوانین و موازین بین المللی به شمار می رود. آل سعود جنایتکاران و قاتلان محکوم به اعدام را در عربستان آزاد می کند تا با هدف کشتار و خون ریزی و خرابکاری به سوریه بروند.
این شبکه در گزارشی و در حالی که سند بسیار محرمانه ای درباره این اقدام رژیم آل سعود پخش می کرد افزود: این سند نشان دهنده جنایت قاطع آل سعود علیه بشریت و ملت های عربی است.
الاخباریه در ادامه این گزارش افزود: مسئله زشت تر و بدتر از این، این است که حامیان تروریسم و خادمان دشمنان منطقه برای جمع آوری کمک های مردمی با عنوان کمک های بشردوستانه به سوریه تلاش می کنند ، در حالی که این کمک ها برای خریداری تسلیحات نظامی، ابزارهای قتل و کشتار مردم و کودکان سوریه و تخریب مساجد، کلیساها و آثار باستانی و تاریخی در کشوری به کار می رود که عمر آن موازی با عمر تاریخ است.
آل سعود برای قتل و خرابکاری در سوریه تلاش می کند و خواهان ترویج فرهنگ خود است، فرهنگی که ملت خود را مورد ظلم و ستم قرار داده است. اکنون اهداف و نیات آل سعود برای کسی پوشیده نیست که در همه مسائل مربوط به کشورهای عربی در حال توطئه است.

49261

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.