با حضور پرشور هیأت‌های دانشجویی؛

مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) در حضور رهبر انقلاب برگزار شد

امام حسین,حضرت آیت‌الله خامنه‌ای,رهبری,امام حسین ع ,رهبری 92

همشهری آنلاین: در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای ایشان، با عزاداری هیات‌های دانشجویی از سراسر کشور در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسینیه امام خمینی (ره) یکپارچه احساس و شور و شعور حسینی بود.

ایران > رهبری- همشهری آنلاین:
در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفای ایشان، با عزاداری هیات‌های دانشجویی از سراسر کشور در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، حسینیه امام خمینی (ره) یکپارچه احساس و شور و شعور حسینی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسمیان به تبیین ابعاد نورانی نهضت تاریخ‌ساز امام حسین (ع) و روشنگری‌های درس‌آموز کاروان اسرای کربلا پرداخت.

در ادامه‌ این مراسم معنوی، میثم مطیعی ذاکر اهل بیت (ع) بر مصائب حضرت سیدالشهدا و کاروان اسرا مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی کرد و دانشجویان و دانشگاهیان در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به عزاداری و سینه‌زنی پرداختند.

همچنین دانشگاهیان نماز ظهر و عصر را به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اقامه کردند.

در پایان این مراسم رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان کوتاهی از اجتماع پرشور دانشجویان عزادار در اربعین حسینی تشکر کردند و افزودند: این جلسه گرم و پرشور با حضور نخبگان و با این شور و شعور و اخلاص از جمله جلسات بی‌نظیر است.

ایشان ضمن دعا برای جوانان کشور تاکید کردند: این کشور و آینده آن متعلق به جوانان است و شما باید بار این مسئولیت سنگین و پر افتخار را به سر منزل مقصود برسانید.