انتقاد نماینده رشت از عزل و نصب های وزیران علوم و آموزش و پرورش

مجلس

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از عزل و نصب های اخیر در وزارت علوم و آموزش و پرورش انتقاد کرد و گفت: متاسفانه افرادی که با فتنه همکاری کردند امروز در این دو وزارتخانه در مناصب مهم قرار دارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در پایان جلسه علنی روز یکشنبه طی تذکر شفاهی گفت: دیدار هیات پارلمانی اروپا با فتنه گران در یک هتل قابل گذشت نیست، وزیران اطلاعات و امور خارجه باید پاسخگو باشند.

وی در تذکر دیگری به وزیران علوم و آموزش و پرورش گفت: متاسفانه بسیاری از افراد که با فتنه همکاری داشته اند در مناصب مهم این دو وزارتخانه قرار گرفته اند.

کوچکی نژاد همچنین با انتقاد از عدم روشن شدن تکلیف قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه 93 گفت: دولت مکلف است تکلیف اجرای فاز دوم هدفمندی را در قانون بودجه روشن کند. به دولت یادآوری می کنم که قبل از بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق، تکلیف قانون هدفمندی را روشن کند.

وی افزود: ارائه لایحه جداگانه برای تعیین تکلیف فاز دوم هدفمندی یارانه ها وقت مجلس را می گیرد و کل قانون بودجه را به هم می ریزد، دولت باید در لایحه بودجه تکلیف هدفمندی را روشن کند.