ذهن توکلی خلاق‌تر است یا مطهری؟!

سیاسی

خدایی شما جای علی مطهری بودید، ناراحت نمی‌شدید؟ بهتان برنمی‌خورد که زبانم لال، بگویند گول خورده‌اید و از شما سوءاستفاده کرده‌اند؟!

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز

ساره دستاران

احمد توکلی با ذهن خلاقش روی آگاتا کریستی را کم کرد. یعنی عمرا اگر هرکول پوآرو و خانم مارپل می‌توانستند هم‌زمان هم نماینده‌ی مجلس باشند، هم سایت الف داشته باشند و هم بروند پشت تریبون مجلس و از داستان شنودگذاری، این‌طور رمزگشایی کنند. آقای توکلی سر داستان کار گذاشتن دستگاه شنود در دفتر کار علی مطهری، پشت تریبون مجلس گفته بود، شنود گذاشتن در دفتر کار علی مطهری کار یک‌سری مخالفانی بوده که چون فکر می‌کنند آقای مطهری خیلی صریح انتقاد می‌کند، شنود را طوری در دفترش کار گذاشته‌اند که او بفهمد و بعد این‌طور افشاگری کند.

خدایی شما جای علی مطهری بودید، ناراحت نمی‌شدید؟ بهتان برنمی‌خورد که زبانم لال، بگویند گول خورده‌اید و از شما سوءاستفاده کرده‌اند؟!

ممکن است بپرسید که آیا من خواب بوده‌ام و تازه حرف‌های آقای توکلی را شنیده‌ام، که باید خدمت‌تان عرض کنم، بله، گویا بنده خواب بوده‌ام و تازه حرف‌های آقای توکلی را شنیده‌ام، آن هم به‌خاطر یک‌سری اتفاقات اخیر و جابه‌جایی‌ها، که البته اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفته، اظهارات علی مطهری درباره‌ی ربط این موضوع به خودش، ساخته و پرداخته‌ی ذهن و درون اوست و مصداقی در عالم واقعیت ندارد.

در حالی‌که ما در خلاقیت ذهن آقای توکلی مانده بودیم، حالا این وسط باید ببینیم ذهن احمد توکلی خلاق‌تر است یا علی مطهری؟!

آقای کوثری گفته: آقای مطهری خودش بریده و دوخته. خودش رفته وزارت اطلاعات حرف‌هایی زده و آن‌ها هم توضیحاتی داده‌اند و دوباره خود آقای مطهری ادعا کرده است که برخی افراد به خاطر شنود مکالمات او برکنار شده‌اند.

خب من البته نقش تأکیدی دومین کلمه‌ی «خود» را در این جمله‌ها نفهمیدم. یعنی آقای کوثری می‌خواهد بگوید، ممکن است کسی به آن‌جا برود، ولی خودش نرود، یعنی خودش نخواسته باشد برود؟!

انتهای پیام

کد N22750