اسماعیلی: بودجه پیشنهادی دولت برای سازمان زندان‌ها، کافی نیست

زندان

رییس سازمان‌ زندان‌ها و اقدمات تامینی و تربیتی کشور گفت: بودجه‌ای که دولت یازدهم برای سازمان‌ زندان‌ها درنظر گرفته است جوابگوی نیازهای این سازمان نخواهد بود.

رییس سازمان‌ زندان‌ها و اقدمات تامینی و تربیتی کشور گفت: بودجه‌ای که دولت یازدهم برای سازمان‌ زندان‌ها درنظر گرفته است جوابگوی نیازهای این سازمان نخواهد بود.

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد بودجه پیشنهادی دولت برای سازمان زندان‌ها، گفت: ارقامی که در لایحه بودجه سال 93 از ناحیه دولت یازدهم برای سازمان زندان‌ها پیش‌بینی شده است نیازهای این سازمان‌ را تأمین نخواهد کرد و تردیدی نیست که ما در سال آینده با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: البته به دلیل اینکه بودجه هنوز نهایی نشده است احتمال تغییرات در برخی از جداول در مجلس شورای اسلامی وجود دارد و ما نیز تلاش می‌کنیم تا بتوانیم نمایندگان مجلس را قانع کنیم که بودجه مناسبی را به سازمان زندان‌ها اختصاص دهند.

رییس سازمان‌ زندان‌ها و اقدمات تامینی و تربیتی کشور خاطرنشان کرد: با کمیسیون‌های ذی‌ربط در مجلس گفت‌وگو‌هایی خواهیم داشت و پیشنهادهای خود را به نمایندگان محترم ارائه می‌دهیم.

اسماعیلی با بیان اینکه منتظریم تا ببینیم لایحه بودجه دستخوش چه تغییراتی خواهد شد، اظهار کرد: اگر صد در صد بودجه احتمالی را به ما اختصاص دهند، با توجه به ماموریت‌ها و وظایفی بر عهده داریم، قطعا جوابگو نخواهد بود.

وی در مورد زمان اجرایی شدن دستبند و پابند الکترونیکی گفت: آئین‌نامه مربوط به اجرایی شدن طرح دستبند و پابند الکترونیکی تنظیم شده و در حال انجام کارهایی نهایی در راستای اجرایی شدن آن هستیم و امیدواریم به زودی به تصویب ریاست محترم قوه قضائیه برسد.

انتهای پیام

کد N22165