میرگلوبیات:

حمایت از قهرمانان، افتخارآفرینی‌های ورزشی را تداوم می‌بخشد

سیاسی

نماینده مردم ساوه و زرندیه و فرماندار با حضور در دفتر نظام مهندسی ساختمان ساوه از مهندس رضا سقایی رئیس نظام مهندسی ساختمان ساوه و قهرمان قهرمانان پاورلیفتینگ تجلیل کردند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه و فرماندار با حضور در دفتر نظام مهندسی ساختمان ساوه از مهندس رضا سقایی رئیس نظام مهندسی ساختمان ساوه و قهرمان قهرمانان پاورلیفتینگ تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مرکزی، نماینده مردم ساوه و زرندیه در این مراسم گفت: کسب مدال‌های ورزشی توسط قهرمانان باعث افتخار، و مدال‌آفرینان میادین ورزشی مایه سربلندی ایران اسلامی هستند.

شهلا میرگلوبیات افزود: توجه به ورزشکاران مدال‌آور و حضور آنها در میدان رقابت، موجب ایجاد انگیزه برای سایر افراد جامعه و الگویی برای جوانان و نوجوانان است.

وی اضافه کرد: اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین بین‌المللی ورزشی توسط ورزشکاران شهرستان ساوه نشان از شایستگی و ظرفیت بالای ورزشکاران این خطه دارد.

وی اظهار کرد: با حمایت از ورزشکاران قهرمان می توان این افتخارآفرینی‌ها را در عرصه‌های مختلف ورزشی تداوم بخشید.

میرگلوبیات در ادامه خواستار کشف استعدادهای فردی و سرمایه‌گذاری بیشتر برای شناسایی استعدادهای ورزشی در شهرستان شد و اظهار کرد: مربیان و مدیران ورزش باید نسبت به شناخت نخبگان رشته‌های مختلف ورزشی، تلاش کنند.

به گزارش ایسنا مسابقات آسیایی در رشته پاورلیفتینگ فیلیپین - 2013 با درخشش رضا سقایی قهرمان استان مرکزی از شهرستان ساوه برگزار شد.

سقایی که سابقه قهرمانی در پنج دوره مسابقات قبلی در کشورهای فیلیپین، تایوان، هنگکنگ، هندوستان و فیلیپین را در کارنامه خود دارد این بار با درخشش خیره‌کننده ضمن ثبت رکورد 205 کیلوگرم در رده « مستر 1 » علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، عنوان قهرمان قهرمانان این رقابت‌ها را نیز به خود اختصاص داد. سقایی موفق شد در وزن 105 کیلوگرم وزنه 205 کیلوگرمی را مهار و ضمن کسب عنوان قهرمانی، رکورد این دسته را در آسیا به نام خود ثبت کند.

انتهای پیام

کد N21974