عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس:

پیشنهاد دکتر روحانی برای جهانیان اعتدال، تدبیر و امید است

مجلس,پیشنهاد روحانی

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب قطعنامه جهان ضدخشونت و افراطی گری در سازمان ملل به پیشنهاد دکتر « حسن روحانی » رییس جمهوری نشانه این است که ایران خواهان اعتدال برای دنیاست.

«صفر نعیمی رز » روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا تصویب قطعنامه جهان ضدخشونت و افراطی گری به پیشنهاد دکتر حسن روحانی رییس جمهوری را در مجمع سازمان ملل متحد مثبت ارزیابی کرد.

نعیمی رز گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب همزیستی مسالمت آمیز با جهانیان و دوری از هرگونه خشونت است.

وی ادامه داد: موضع جمهوری اسلامی ایران همواره دوری از خشونت و افراطی گری بوده و مردم ما همواره خواهان صلح و آرامش بوده اند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی پیشنهاد این قطعنامه توسط دکتر روحانی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مطالبی که رییس جمهوری ارایه کردبرای جهان بسیار مفید و موثر خواهد بود.

نعیمی رز ادامه داد: آقای روحانی دولت خود را در ایران به دولت تدبیر و امید نامگذاری کرد و همواره خواهان اعتدال در جامعه بود و امروز در این پیشنهاد از جهانیان می خواهد که خواستار اعتدال، تدبیر و امید باشند.

وی اظهارداشت: تمام مردم جهان خواستاراعتدال، تدبیر و امید و سردمداران معتدل هستند ولی امروز متاسفانه بسیاری از سرمداران دنیا زورگو هستند و نمی توانند اعتدال را در جامعه اعمال کنند.

سیام(4)**9121**1478
کد N19622