با حضورمعاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه؛

آیین اختتامیه سی و دومین دوره سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران برگزار شد

نیروهای مسلح

آیین اختتامیه سی و دومین دوره سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران با حضورمعاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیین اختتامیه سی و دومین دوره سراسری قرآن کریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محل سالن همایش‌های ولایت ستاد فرماندهی سپاه پاسداران با حضور سردار محمد‌حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه، سردار حمید اصلانی معاون اجرایی سپاه و سردار محمدعلی آسودی معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه برگزار شد.

سردار آسودی در این مراسم گفت: حافظان و قاریان قرآن چندین ماه است در مراحل مقدماتی، نیمه نهایی و مرحله نهایی این دوره از مسابقات قرآن سپاه مشغول فعالیت هستند که این تلاشها باعث ارتقا سطح معنوی سپاه خواهد شد.

آسودی با اشاره به اینکه حسن اصلی این مسابقات ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیت های قرآنی سپاه است، گفت: سپاه در چند سال اخیر فعالیت های قرآنی خود را به اوج رسانده و کارکنان سپاه همواره رتبه نخست مسابقات قرآن نیروهای مسلح را به خود اختصاص داده اند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه ایجاد فضای معنوی نخستین اثر برگزاری این مسابقات است، خاطرنشان کرد: قریب به 6 ماه است که بخش قابل توجهی از کارکنان سپاه طی مراحل مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی مسابقات قرآن در تلاش هستند که همین امر باعث معنوی شدن مجموعه سپاه می شود.

آسودی با اشاره به لزوم پشتیبانی مالی و اعتباری از برنامه‌های قرآن و برگزاری دوره های تخصصی و تاکید بر اینکه باید سربازان را نیز بیش از گذشته برای فعالیت های قرآنی تشویق کنیم تصریح کرد: مسئولین باید با حمایت بیشتراز قاریان قرآن استقبال ویژه‌ای کنند و حتی جا دارد این عزیزان در مراسمی رسمی در استان های خود مورد تقدیر قرار گیرند.

در پایان این مراسم از برترین های رشته های قرآنی حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم و اذان تقدیر به عمل آمد.