دریادار غلامرضا خادم بی‌غم:

اثرگذاری نیروی دریایی ایران در منطقه بر کسی پوشیده نیست

سیاست داخلی

حضور ناوگروه‌های نیروی دریایی ارتش در شرق اقیانوس هند و ادامه آن به سمت خاور دور، جایگاه نیروی دریایی را در جهان ارتقا داده است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در نشست بین‌المللی امنیت دریایی در اندونزی، خاطرنشان کرد: دریادار سیاری در سخنانش به نوع جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه اقیانوس هند تاکید داشت و امروز اثرگذاری نیروی دریایی ایران در منطقه بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش ایلنا، دریادار غلامرضا خادم بی‌غم در جمع کارکنان ستاد نیروی دریایی ارتش با اشاره به کوشش و تلاش همه کارکنان و برنامه‌ریزی اداره عقیدتی سیاسی در نشان دادن اقتدار و رشادت‌های دلاورمردان این نیرو در سال‌های دفاع مقدس بویژه عملیات مروارید در هفته نیروی دریایی، اظهار کرد: همه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای نشان دادن بحث ارتقاء توانمندی و اهمیت نیروی دریایی در جامعه است و مهمتر از آن برنامه عملیاتی و راهبردی نیروی دریایی در فضای بین‌المللی بود که بازتاب خوبی داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه "جایگاه نیروی دریایی در جهان ارتقا یافته است"، افزود: حضور ناوگروه‌های نیروی دریایی ارتش در شرق اقیانوس هند و ادامه آن به سمت خاور دور، جایگاه نیروی دریایی را در جهان ارتقا داده است.

وی با اشاره به حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش در نشست بین‌المللی امنیت دریایی در اندونزی، خاطرنشان کرد: دریادار سیاری در سخنانش به نوع جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه اقیانوس هند تاکید داشت و امروز اثرگذاری نیروی دریایی ایران در منطقه بر کسی پوشیده نیست.

دریادار بی‌غم در پایان به ادامه تلاش‌های مناطق، پایگاه‌ها و ستاد این نیرو اشاره کرد و خطاب به کارکنان گفت: از زحمات همه شما تشکر می‌کنم و امیدوارم با همت بلند بتوانیم این پیشرفت‌ها را تداوم ببخشیم و موجب سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

کد N17797