در سفر به وین؛

عراقچی در بنیاد مطالعاتی کوربر سخنرانی كرد

سیاست خارجی

در این نشست شخصیت‌های برجسته آلمانی از جمله یوشکا فیشر، وزیر خارجه پیشین این کشور، چند نماینده پارلمان، مقامات ارشد وزارت امور خارجه و صدر اعظمی و نیز روسای مهمترین مراکز مطالعاتی این کشور شرکت داشتند.

سید عباس عراقچی، معاون حقوقی و سیاسی وزارت خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده ایرانی 1+5، که در چارچوب سفری یک روزه به برلین سفر کرده است، در بنیاد مطالعاتی کوربر پیرامون آخرین وضعیت پرونده هسته‌ای ایران و توافق ژنو سخنرانی كرد.

به گزارش ایلنا، در این نشست که شخصیت‌های برجسته آلمانی از جمله یوشکا فیشر، وزیر خارجه پیشین این کشور، چند نماینده پارلمان، مقامات ارشد وزارت امور خارجه و صدر اعظمی و نیز روسای مهمترین مراکز مطالعاتی این کشور شرکت داشتند، عراقچی ضمن تشریح مواضع و دیدگاه‌های ایران در خصوص گفت‌وگوهای جاری میان دو طرف حول توافق ژنو و آخرین تحولات پیش آمده پس از توقف گفت‌وگوها در وین،‌ به سوالات حضار پیرامون مسائل هسته‌ای، منطقه‌ای و سیاسی پاسخ گفت.

گفتنی است؛ بنیاد کوربر از مهمترین انباره‌های فکری و تصمیم‌سازی آلمانی است که در گذشته نیز میزبان شخصیت‌های برجسته‌ای از ایران از جمله جناب دکتر روحانی بوده است.

کد N17621