۰
سردار سپهر در همایش پژوهش و فناوری سپاه خبر داد

تامین نیازهای پژوهشی نیروهای مسلح و بسیج در پژوهشکده امام صادق(ع)

  • ۱۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دفاع,سپاه پاسداران,سپاه

همشهری آنلاین: معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: قرار است که تمام امور پژوهشی سازمان بسیج تحت عوامل پژوهشکده علوم اسلامی امام صادق(ع) قرار گیرد و این پژوهشکده بتواند خدمات پژوهشی را برای سپاه، بسیج و نیروهای مسلح تولید کند.

دفاع > سپاه- همشهری آنلاین:
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: قرار است که تمام امور پژوهشی سازمان بسیج تحت عوامل پژوهشکده علوم اسلامی امام صادق(ع) قرار گیرد و این پژوهشکده بتواند خدمات پژوهشی را برای سپاه، بسیج و نیروهای مسلح تولید کند.

به گزارش تسنیم، سردار سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در همایش پژوهش و فناوری سپاه که امروز در سالن ولایت ستاد کل فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: بعد از استقرار سردار جعفری به سمت فرماندهی کل سپاه، مطالبه‌ای که مقام معظم رهبری مبنی بر تعالی معنوی در دو بخش سازمانی و فردی در سپاه مطرح کردند، مورد توجه قرار گرفت تا سپاه الگوی دینی شدن و اسلامیت در تمام شئون فردی و سازمانی شود و به الگوی کامل دینی برای ارائه به نهادهای انقلاب مبدل شود.

وی ادامه داد:‌ از روز اول، حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری نقش‌آفرینی کرد و در این دهه این توقع راهبردی وجود داشت که فرمانده ما از ما درخواست می‌کرد. بنابراین ضرورت دارد سپاه با بهره‌مندی از مبانی اسلامی و دینی نقش پاسداری از انقلاب را بهتر ایفا کند.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: زمانی که غائله سوریه اتفاق افتاد، یکی از شخصیت‌های استراتژیک سوریه گفت که شما دارای دو اصل مهم هستید که ما فاقد آن هستیم و این دو اصل ارزشمند مسجد و روحانیت است. بنابراین امروز باید درک کنیم که برکات آثار روحانیت اصیل نقش هدایتی و راهبردی دارد.

سردار سپهر خاطرنشان کرد: ما در جلسه‌ای که با فرمانده کل سپاه داشتیم، قرار شد که تمام امور پژوهشی سازمان بسیج تحت عوامل پژوهشکده علوم اسلامی امام صادق(ع) قرار گیرد و این پژوهشکده بتواند خدمات پژوهشی را برای سپاه، بسیج و نیروهای مسلح تولید کند. ضمن اینکه ما به دنبال ارتقای پژوهشکده امام صادق(ع) هستیم.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.