چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به اختلاس از بیمه ایران/4/

درهم‌هایی كه برای خرید آپارتمان و مبلمان هزینه شد

سیاست داخلی

متهم در پاسخ گفت:«د.س» برای خرید مبلمان به من وجهی نداد. من تنها اسناد را به فردی که او به من معرفی کرد دادم،شما به من بگویید من با چه ادله ایی این جا هستم؟

درادامه دادگاه رسیدگی به پرونده اختلاس از بیمه ایران با اعلام قاضی متهم«ف.ه» در جایگاه قرار گرفت و قاضی اتهامات او را مبنی بر دریافت رشوه به میزان شصت هزار در هم بابت خرید مبلمان در دبی و دریافت یک میلیون سیصد هزار درهم بابت خرید آپار تمانی در دبی از «د. س »اعلام کرد.

به گزارش خبرنگارایلنا، «ف. ه» پس از قرار گرفتن در جایگاه خود را بازنشسته بانک ملت معرفی کرد و ضمن در کلیه اتهامات گفت: خرید مبلمان در دبی توسط خودم انجام شد و اقای «د.س» در جریان بود، البته حدود 54 هزار درهم شد. بنده با «د.س» روابط اجتماعی داشتم و روابط مالی میان ما وجود نداشت.

وی با بیان این که «د.س» تا سال 85 جزو مشتریان خوب بانک ما بود، درخصوص اقامت دائم در دبی گفت:اساساً در دبی اقامت دائم وجود ندارد،اقامت من سه ساله است،که اگر هر شش ماه یک بار به دبی نروم،این اقامت باطل می شود.

«ف.ه» با تاکید بر این که «د. س» در رویارویی با من همه اظهارات گفته شده را انکار کرد، گفت: در تمام مراحل بازپرسی گفته‌ام که من نه تنها این اتهامات را قبول ندارم بلکه علیه هر‌ فردی که در خصوص گفته باشد شکایت خوا هم کرد.

قاضی پرونده در ادامه به اظهارات «د. س» در خصوص متهم یادآور شد: وی عنوان کرده است که طی ده یا یازده مرحله برای گشایش ال سی از بانک ملت تسهیلات دریافت کرده است و عنوان کرده که شما به عنوان رئیس کل اعتبارت و تسهیلات بانک ملت به اتفاق اعضای خانواده به دبی رفته و اعلام کرده اید که قصد خرید آپارتمان در آنجا را دارید. برای همین مبلغ یک میلیون و سیصد هزار درهم از «د. س» دریافت و به اتفاق راننده وی نهایتاً یک آپارتمان را خریداری کردید.

وی افزود: «د.س» همچنین در اظهارت خود اعلام کرده که شما خود را فردی مذهبی نشان می دادید در حالی که وقتی وی برای کارکنان زیر مجموعه شما عیدی می فرستاد پا کت‌هارا کنترل می کردید که داخل آن سکه و یا وجه نقد نباشدو همچنین در یکی از سفرهای دبی سرویس کامل مبلمان انتخاب کردید که کل مبلغ آن را «د. س» پرداخت کرده است.

متهم در پاسخ گفت:«د.س» برای خرید مبلمان به من وجهی نداد. من تنها اسناد را به فردی که او به من معرفی کرد دادم،شما به من بگویید من با چه ادله ایی این جا هستم؟

«د. س» در مواجهه با من گفت كه من هیچ مبلغی نداده‌ام،شما باید به من مدرک نشان دهید.

«ف.ه» همچنین در خصوص اظهارات «د.س» مبنی بر این که بلیط سفر به دبی و مالزی برای وی گرفته‌است،گفت: وقتی که بلیط پیدا نمی کردم، وی با آشنایانی که داشت ‌ان را تهیه می کرد اما پول ان را خودم می‌دادم. هم‌اکنون نیز صدها دوست دارم که مشتری خوب بانک ما بودند و هستند و‌در اتاق‌ من به روی همه مشتریان باز بود.

در ادامه قاضی محمد کشکولی با اعلام پایان دادگاه جلسه ی بعدی را فردا- چهارشنبه- راس ساعت 9 اعلام کرد.

کد N16946