نخستین عمل موفقیت آمیز پیوند کلیه در ارتش انجام شد

ارتش جمهوری اسلامی,پیوند اعضا,دفاع,ارتش

همشهری آنلاین: برای نخستین بار در سطح بیمارستان های ارتش، عمل جراحی پیوند کلیه توسط تیم جراحی پیوند کلیه در بیمارستان فوق تخصصی بعثت نیروی هوایی با موفقیت انجام شد.

دفاع > ارتش- همشهری آنلاین:
برای نخستین بار در سطح بیمارستان های ارتش، عمل جراحی پیوند کلیه توسط تیم جراحی پیوند کلیه در بیمارستان فوق تخصصی بعثت نیروی هوایی با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، برای نخستین بار در سطح بیمارستان های ارتش، عمل جراحی پیوند کلیه توسط تیم جراحی پیوند کلیه در بیمارستان فوق تخصصی بعثت نیروی هوایی با موفقیت انجام شد.

امیر سرتیپ دوم پزشک نداف نیا، رئیس بیمارستان بعثت با اعلام این خبر گفت: در راستای تحقق اهداف از قبل پیش بینی شده سامانه اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی و بیمارستان بعثت و به دنبال انجام عمل پیوند قلب در سال قبل و سال جاری، با مهیا شدن تیم جراحی پیوند کلیه، این عمل نیز با موفقیت انجام شد.

وی این عمل را حاصل تلاش تیم فوق تخصصی بیمارستان شامل پزشکان پیوند کلیه و نفرولوژیست های این مجموعه برشمرد و افزود: از این پس، این بیمارستان در خصوص عمل پیوند کلیه قادر است به بیماران کلیوی نیروهای مسلح خدمات جدیدی ارائه کند.