۰
در جلسه علنی بهارستان‎؛

مجلس با تشکیل سازمان مدیریت موافقت كرد

  • ۱۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

این سازمان ظرف شش ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون از ادغام معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، رئیس جمهور تحت مسئولیت مستقیم رئیس جمهور، با وظایف و اختیارات مذکور در این قانون تشکیل می‌شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی بهارستان با تشكیل سازمان مدیریت كه از ادغام معاونت‌های برنامه‌ریزی و سرمایه انسانی شكل می‌گیرد،موافقت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا‏، براساس طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی ماده یک این طرح موافقت کردند که در راستای تحقق اصل 126 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به منظور انجام امور برنامه و بودجه و امور اداری واستخدامی کشور، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور که در این قانون سازمان نامیده می‌شود ظرف شش ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون از ادغام معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، رئیس جمهور تحت مسئولیت مستقیم رئیس جمهور، با وظایف و اختیارات مذکور در این قانون تشکیل می‌شود.

مجلس شورای اسلامی با 116 رای موافق، 45 رای مخالف و 19 رای ممتنع از مجموع 215 نماینده حاضر در جلسه علنی امروز با ماده یک این طرح، موافقت کردند.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.