۰

محجوب: جوابیه مرتضوی نشر اکاذیب است

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس نهم,مجلس,وه قضاییه,قانونگذاری,مرتضوی,سازمان تامین اجتماعی

همشهری آنلاین: رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی، جوابیه «سعید مرتضوی» درباره گزارش این هیات را فرافکنی علیه مجلس عنوان کرد و گفت: اظهارات وی مصداق نشر اکاذیب است.

ایران > قانونگذاری- همشهری آنلاین:
رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی، جوابیه «سعید مرتضوی» درباره گزارش این هیات را فرافکنی علیه مجلس عنوان کرد و گفت: اظهارات وی مصداق نشر اکاذیب است.

«علیرضا محجوب» عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرتا تاکید کرد: فهرست های منتشر شده از سوی مرتضوی درباره اسامی نمایندگانی که از این سازمان کارت هدیه دریافت کرده‌اند، هیچ ارتباطی با مجلس نهم ندارد.

وی تاکید کرد: ادعاهای رییس سابق سازمان تامین اجتماعی در جواب به گزارش تحقیق و تفحص مجلس قانونا ادعای کذب و بی مورد است، زیرا اگر فهرست های مورد ادعای وی درست باشد، باید رسیدهای آن را هم ارایه کند و گرنه از درجه اعتبار ساقط است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: هر سه فهرستی که مرتضوی آن را منتشر کرده، شامل نماینده مجلس دوره هشتم است و مربوط به این دوره نمی شود.

محجوب یادآور شد که بخشی از این پرداخت ها در گزارش تحقیق و تفحص نیز آمده است و چیز مبهمی نیست که مرتضوی بخواهد درباره آن شفاف سازی کند.

رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد که انجام چنین اقداماتی از سوی مرتضوی مصداق سوء استفاده از اسنادی است که در اختیار دارد.

وی درباره اینکه گزارش هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی چه زمان به قوه قضاییه ارسال می شود، اظهار داشت: نامه هیات رییسه مجلس تهیه شده و هیات رییسه مجلس نیز یک کارشناس حقوقی برای پیگیری موضوع تعیین کرده است.

محجوب افزود: به دلیل حجیم بودن پرونده، تدوین نهایی آن برای تقدیم به مراجع قضایی کمی زمان بر است اما امیدواریم تا هفته آینده به دستگاه قضایی ارسال شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.