۰

هر ۵ استان کشور یک منطقه می‌شود؛ شرط فعالیت مشارکت و مجاهدین

  • ۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
عبدالرضا رحمانی‌فضلی,عبدالرضا رحمانی‌ فضلی,وزارت کشور,دولت

همشهری آنلاین: وزیر کشور گفت: طرح تقسیمات کشوری و منطقه‌ای کردن استان‌های کشور به صورت یک بحث کارشناسی شده است و تمام این موارد در دست مطالعه قرار دارد.

ایران > دولت- همشهری آنلاین:
وزیر کشور گفت: طرح تقسیمات کشوری و منطقه‌ای کردن استان‌های کشور به صورت یک بحث کارشناسی شده است و تمام این موارد در دست مطالعه قرار دارد.

فارس نوشت: عبدالرضا رحمانی‌فضلی در فرودگاه سنندج گفت: در اجرای طرح تقسیمات کشوری جدید و منطقه‌ای کردن استان‌ها از تمامی افرادی که در این بخش‌ها تجربه کافی دارند استفاده می‌شود.

وی تصریح کرد: در حال حاضر این طرح در مرحله مطالعه قرار دارد و تا زمانی که کانون اصلاح شود و چنین طرحی به کانون تبدیل شود به صورت قراردادی هر 4 تا 5 استان را به یک منطقه تبدیل می‌کنیم.

وی گفت: با این مهم و تعامل بین استانداران در این مناطق تمامی ضعف‌های استان‌های آن منطقه پوشش داده می‌شود.

رحمانی‌فضلی همچنین در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر فعالیت دو حزب مشارکت و مجاهدین انقلاب گفت: پرونده این دو حزب در حیطه‌کاری قوه قضائیه است و فعالیت این احزاب منوط به مجوز این قوه است.

وی به روند انتخاب استاندار کردستان اشاره کرد و گفت: فردی با تجربه کافی از نیروهای بومی استان پیدا نکردیم اما از نیروهای متخصص استان در بدنه استان استفاده خواهیم کرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.