سردار جزایری:

تهران در برخورد با متجاوزران از قبل تصمیم‌گیری کرده است

دفاع,ستادکل نیروهای مسلح,امنیت,ستاد کل نیروهای مسلح

همشهری آنلاین: معاون ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه دیپلماسی ایران تحت تاثیر تهدیدات آمریکا قرار نمی‌گیرد گفت: گزافه‌گویی‌های وزیر دفاع آمریکا مشکل این کشور را برطرف نمی‌کند.

دفاع > امنیت- همشهری آنلاین:
معاون ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه دیپلماسی ایران تحت تاثیر تهدیدات آمریکا قرار نمی‌گیرد گفت: گزافه‌گویی‌های وزیر دفاع آمریکا مشکل این کشور را برطرف نمی‌کند.

به گزارش تسنیم، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، در حاشیه جلسه با برخی مدیران فرهنگی و رسانه‌ای نیروهای مسلح، با مضحک خواندن اظهارات اخیر مقامات آمریکایی و با اشاره به توانمندی‌های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: تجارب دفاع‌مقدس و تلاش رزمندگان و متخصصان کشور طی سال‌های اخیر، بیش از نیم قرن جمهوری اسلامی ایران را به لحاظ فناوری‌های دفاعی و تولید تجهیزات مؤثر رفع تهاجم نظامی، جلو انداخته است و به برکت خون شهیدان و مدیریت حکیمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری، موقعیت کشور ما به لحاظ نظامی در حد بازدارندگی و آفند عمیق قرار دارد، بطوری که هر نوع تهاجم دشمن بزرگ را با اطمینان پاسخ خواهد داد.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: اگر ترس دشمن از ملت بزرگ و نیروهای مسلح آماده رزم نبود، دشمن لحظه‌ای در تهاجم به ایران اسلامی درنگ نمی‌کرد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح با تاکید براینکه اقتدار دفاعی ما باید روز به روز افزایش یابد تا دشمن به نقطه ناامیدی کامل برسد، اظهار داشت: ملت ایران سخنان رئیس‌جمهور و وزیر دفاع آمریکا مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی را بذله‌گویی تلقی می‌کنند هم‌اکنون بسیاری از منافع خودخواه آمریکا و صهیونیست‌ها در تور نظامی ایران قرار دارند و تهران در برخورد با متجاوز از قبل تصمیم گیری کرده است.

سردار جزایری خاطرنشان کرد: یکی از نکات جالب و حائز اهمیت در پیشرفت امروز دفاعی کشور، سرعت رشد علمی و فناوری و ساخت و آماده به کار بودن تجهیزات مدرن است که دست‌یابی به همه این دستاوردها در شرایط تحریم کامل صورت گرفته و این یک مصداق بارز نگاه به داخل و تولید و اقتصاد مقاومتی است و این همان نقطه‌ای است که دشمن را به نا امیدی و سردر گمی می‌رساند.