حضور جلیلی و قالیباف در مراسم روز دانشجو/ درخواست محاکمه موسوی کروبی در بیاینه بسیج دانشجویی 

احزاب و تشکلها

مراسم بزرگداشت روز دانشجو 16 آذر که با حضور جلیلی و قالیباف در دانشگاه تهران برگزار شد دانشجویان در بیانیه ای خواستار محاکمه علنی سران فتنه در دادگاه صالحه جمهوری اسلامی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسمی به مناسبت بزرگداشت 16 آذر روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی و انجمن مستقل دانشگاه تهران با حضور محمد حسین صفار هرندی، سعید جلیلی و محمد باقر قالیباف عصر امروز در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

همچنین در پایان این مراسم بسیج دانشجویی بیانیه ای صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: جنبش دانشجویی مسلمان ایران در پرونده 100 ساله خود بارها اثبات نموده که در مقابل هرگونه دیکتاتوری و قلدرمآبانه محکم ایستاده و همیشه منادی حق طلبی دفاع از مظلومین و عدالت خواهی بوده است جنبشی که با ایستادن در مقابل لیبرالیسم خونخوار آمریکا متولد شد و با نثار خون خود در روزهای سرنوشت ساز انقلاب تداومی سرافرازانه یافت اما امروز و در سالگرد شهادت سه آذر آشورایی با مرور اتفاقات 4 سال گذشته و با ورق زدن برگ های خاطرات پرافراز و نشیب این مدت مطالبه ای دارد از جنبش عدل و انصاف. مطالبه امروز بسیج دانشجویی دانشگاه تهران رفع حصر سران اصلاح طلب است رفع حصری متفاوت با مطالبات مشتی فتنه گر که برای براندازی انقلاب اسلامی هم قسم شده ا ند و برای به زیر کشیدن دستاوردهای مردم از هیچ خیانتی فروگذار نیستند. این تشکل دانشجویی خواستار تحقق مطالبه 4 ساله مردم متدین ایران یعنی محاکمه علنی سران فتنه آمریکایی - اسرائیلی در دانشگاه صالحه جمهوری اسلامی است.