منع آمد و شد در فلوجه/ترور شیخ عشیره الجبور در دیالی عراق

تسنیم نوشت:

منابع امنیتی عراقی از اعمال مقررات منع آمد و شد در فلوجه در استان الانبار و ترور یکی از شیوخ طائفه الجبور در استان دیالی خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه النهرین، یک منبع وابسته به پلیس استان الانبار اعلام کرد: مسئولان پلیس استان الانبار تصمیم به اعمال مقررات منع آمد و شد در شهر فلوجه از ساعت پنج امروز تا اطلاع ثانوی گرفته اند.
این منبع بیان کرد: علت اتخاذ این تصمیم دریافت اطلاعاتی درباره تلاش گروه های مسلح برای انجام حملات به موسسات دولتی و غیر نظامیان است.
این منبع که نام خود را ذکر نکرد افزود: بر این اساس تدابیر امنیتی درباره افراد،خودروها و موتور سیکلت ها به اجرا در می آید و نیروهای امنیتی در مبادی ورودی و خروجی شهر و نزدیک مراکز دولتی برای مقابله با اهداف تروریست ها مستقر شده اند.
منابع عراقی در استان نینوی از بازداشت پنج مظنون به دخالت در حوادث تروریستی در غرب موصل در عملیات نیروهای امنیتی این کشور در این منطقه خبر دادند.
از سوی دیگر یک منبع وابسته به پلیس عراق در استان الانبار اعلام کرد: افراد مسلحی که سوار بر یک خودرو بودند به سوی یک مرکز ایست بازرسی در منطقه الملعب در الرمادی تیراندازی کردند که در اثر آن یک نظامی این مرکز کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.
منابع نظامی عراقی در استان دیالی از ترور یکی از شیوخ عشیره الجبور در غرب بعقوبه در این استان خبر دادند.

5252

کد N8642