سخنگوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران به ایلنا خبر داد:

سخنرانی خاتمی، سلیمانی و شکوری راد در دانشگاه تهران

سیاست داخلی

برنامه روز دانشجوی انجمن اسلامی با عنوان «سپیده امید» با حضور آقایان محمدرضا خاتمی، داوود سلیمانی و علی شکوری‌راد در روز شنبه ساعت 14 و در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

سخنگوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران از برگزاری برنامه این تشکل به مناسبت روز دانشجو در روز 16 آذر ماه با حضور محمدرضا خاتمی خبر داد.
محمد رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از برگزاری برنامه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران به مناسبت روز دانشجو در روز 16 آذر ماه خبر داد و گفت: برنامه روز دانشجوی انجمن اسلامی با عنوان «سپیده امید» با حضور آقایان محمدرضا خاتمی، داوود سلیمانی و علی شکوری‌راد در روز شنبه ساعت 14 و در سالن فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
سخنگوی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در ادامه افزود: در تلاش بودیم تا این برنامه را در دوشنبه هفته جاری برگزار نماییم که متاسفانه به علت بروز برخی فشارها، این برنامه به روز شنبه موکول شد و امیدواریم تا در آینده با تغییر فضای دانشگاه‌ها و دید مناسب‌تری به فعالیت‌های دانشجویی، دیگر شاهد این گونه فشارها نباشیم.

کد N8163

خواندنی از سراسر وب