اسد: در میان مخالفان هم نفوذ دارم

ایسنا نوشت:

رئیس جمهوری سوریه در دیدار با اعضای سندیکای وکلای اردنی اعلام کرد: برای سوریه دولت یا شخص من نگران نباشید چرا که من حتی در صف مخالفانم نفوذ دارم.

به گزارش  روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، شماری از فعالان و اعضای سندیکای وکلای اردنی اعلام کردند که بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در دیدارش با بعضی از اعضای این سندیکا و پس از ابراز نگرانی یکی از اعضا نسبت به توطئه‌ای که علیه سوریه آغاز شده گفت: احساستان را ارج می‌نهم اما نگران نباشید من همپیمانان و نیروهایی دارم که به نفع من حتی در داخل گروه‌های مخالف فعالیت می‌کنند.

اسد ادامه داد: نگرانی برای سوریه، نظام سوریه و شخص من دلیلی ندارد چرا که من حتی در داخل گروه‌های مخالف نیز کسانی دارم که به نفع من تلاش می‌کنند.

بنا به نوشته روزنامه القدس العربی، اسد اخیرا با هیاتی از وکلا و فعالان اردنی در دمشق دیداری یک ساعته را برگزار کرده و طی آن حاضران را در جریان موضع دولت سوریه در قبال حوادث پیاپی این کشور قرار داده است.

اسد پیشتر نیز به عباس زکی، یکی از رهبران فلسطینی اعلام کرده بود که دستور عفو ده‌ها نظامی که پس از پیوستن به مخالفان سوری بار دیگر به ارتش باز گشتند را صادر کرده است.

52261

کد N6388