نعیمی‌ به ایلنا خبر داد:

برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با حضور لاریجانی

مجلس

در این جلسه عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گزارشی از سفر هیئت پارلمانی ایران به لبنان که در راستای حادثه تروریستی لبنان صورت بود به اعضای شورای مرکزی ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت گفت: جلسه فوق‌العاده شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت صبح امروز با حضور رئیس مجلس و نواب رئیس تشکیل شد.

صفر نعیمی‌ سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا گفت: جلسه فوق‌العاده فراکسیون رهروان صبح امروز با حضور رئیس قوه مقننه و نواب رئیس مجلس در سالن آدینه مجلس برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در این جلسه عوض حیدرپور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گزارشی از سفر هیئت پارلمانی ایران به لبنان که در راستای حادثه تروریستی لبنان صورت بود به اعضای شورای مرکزی ارائه کرد.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در ادامه با بیان این مطلب که اعضای شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت با حضور لاریجانی مباحث و مسائل روز کشور و منطقه را مورد بحث و بررسی قرار دادند، تصریح کرد: اعضای شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت در جلسه صبح امروز خود در راستای طرح دو فوریتی محدودیت برای استفاده از بازنشستگان در دستگاه‌های اجرایی تصمیماتی را اتخاذ کردند و در نظر دارند که تصمیمات اتخاذ شده در فراکسیون را در صحن علنی به بحث و اجرا بگذارند.

کد N5628