نوبخت در جلسه فراکسیون رهروان:

لایحه بودجه 93 تا پایان هفته تقدیم مجلس می شود/ پیش بینی درآمد 190 هزار میلیاردی

مجلس

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لایحه بودجه 93 در جلسه این فراکسیون با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: بر اساس اظهارات نوبخت لایحه بودجه 93 انقباضی بسته شده و بودجه عمومی کشور کمتر از 190 هزار میلیارد تومان است.

عوض حیدرپور در گفتگو  با خبرنگار پارلمانی مهر با اشاره به جلسه صبح امروز (یکشنبه) شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با حضور نوبخت معاونت برنامه یزی و راهبردی رئیس جمهور گفت:  در این جلسه نوبخت گزارش آخرین وضعیت اقتصادی کشور در سال های 90، 91 و 92 را به نمایندگان مجلس ارائه داد.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  نوبخت همچنین شاخص های موثر در بودجه بندی سال 93 و رویکردهایی که معاونت توسعه بر اساس آن لایحه بودجه  93 را تنظیم کرده است، تشریح کرد.

وی ادامه داد: نوبخت همچنین قول داد دولت تا پایان هفته جاری لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند.

حیدرپور با اشاره به اظهارات معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور مبنی بر اینکه لایحه بودجه 92 انقباضی بسته شده است گفت:  بر این اساس به گفته آقای نوبخت بودجه عمومی کشور کمتر از 190 هزار میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

وی اظهار داشت: نوبخت اعلام کرد بودجه سال 93 در راستای کمک به تولید و دقت در  اجرای روح قانون و کمک به اقشار محرومی که بیشترین آسیب را از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها دیده اند بسته خواهد شد.

نماینده مردم شهرضا ادامه داد: مقرر شد در جلسه بعدی شورای مرکزی فراکسیون رهروان آقای نوبخت در خصوص چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه 93 توضیح دهد.