بررسی طرح تشکیل سازمان مدیریت برنامه ریزی و بهره وری دستو کار امروز مجلس

مجلس

طرح تشکیل سازمان مدیریت برنامه ریزی و بهره وری و بررسی تقاضای استعفای نماینده نهاوند در دستور کار جلسه امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اجتماعی در خصوص طرح تسری قانون فوق العاده خاص کارمندان سازمان پزشکی قانونی و انتقال خون به کارمندان سازمان بهزیستی اولین دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی بود.

علاوه بر این رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در خصوص طرح اصلاح موادی از قانون بخش تعاونی اقتصاد نیز در دستور کار امروز قرار دارد.

وکلای ملت امروز همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی در خصوص طرح تشکیل سازمان مدیریت برنامه ریزی بهره وری که یک فوریت آن خردادماه سال جاری به تصویب رسیده بود نیز بررسی می کنند.

همچنین بررسی تقاضای استعفای مهدی سنائی نماینده نهاوند در مجلس بررسی می شود.

وی برای سفارتخانه ویژه روسیه از سوی وزارت امور خارجه دعوت شده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی علاوه بر این گزارش کمیسیون برنامه و بودجه در مورد رد تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور را نیز در دستور کار دارند.

آخرین کار دستور کار جلسه علنی امروز بررسی گزارش کمیسیون عمران در مورد حادثه سقوط مینی بوس حامل مسافرین در محدوده سد کارون 3 است.

به گزارش مهر پیش از آغاز جلسه علنی امروز گرو سرودی از دانش آموزان شهرستان آباده به مناسبت روز مجلس در صحن علنی سرودی زنده اجرا کردند.