سردار جزایری:

آمریکا و اروپا در دور بعدی مذاکرات حسن نیت خود را اثبات کنند

نیروهای مسلح

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در دور بعدی مذاکرات، امریکا و اروپا باید حسن نیت خود را در مواجهه با ایران به اثبات برسانند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در آیین صبحگاه مشترک بسیجیان شهر ساری با اشاره به توافق هسته‌ای ژنو و اظهارات برخی مقامات غربی که منجر به افزایش بی‌اعتمادی ملت ایران به امریکا و متحدان کاخ سفید می‌شود اظهار داشت: در دور بعدی مذاکرات، امریکا و اروپا باید حسن نیت خود را در مواجهه با ایران به اثبات برسانند.

وی تصریح کرد: رویکرد متکبرانه دولت امریکا سبب افزایش تنفر عمومی جهانیان شده است و نوید جهان بدون امریکای استکباری در دسترس قرار دارد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به شکست و ناکامی طرح‌ها و نقشه‌های دشمنان علیه ایران اسلامی افزود: کسانی که همه تلاششان توقف و از پا انداختن حرکت انقلاب اسلامی در ایران بود اکنون سایه سیاه نابودی و اضمحلال را بالای سرخود حس می‌کنند و بر این تصور باطل اند که با بمب اتم می‌توانند برای خود چتر امنیتی ایجاد کنند.

سردار جزایری تأکید کرد: به برکت وجود ملت بسیجی، ایران اسلامی از تنگناهای دست‌ساز رژیم‌های سلطه با سلامت عبور خواهد کرد و آینده برای ما کاملاً روشن و شفاف است.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در پایان خاطرنشان کرد: دولت‌هایی که به شیوه گذشته و با زورگویی برای خود حق کاذب وضع حقوق و یا سلب حقوق دیگران را قائل هستند بدانند جوامع دیگری نیز شکل گرفته‌اند که متقابلاً حق به معنای درست کلمه را در مورد جلوگیری از زورگوئی آنها برای خود قائل هستند.