به منظور رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان برازجان:| 124769

رییس جمهور وارد بوشهر شد

دولت

دلیل عمده این سفر دیدار با مردم زلزله زده منطقه دشتستان و همدلی و همدردی با آنان است؛ البته در این سفر بازدیدی از عسلویه و فازهای گازی که در این منطقه در دست اجرا است نیزخواهیم داشت.

رییس‌جمهور صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله زده و روند امداد رسانی به آسیب دیدگان و همچنین بازدید از پروژه‌های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد.
به گزارش ایلنا‏، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به این استان در فرودگاه بوشهر پس از بازدید از یگان تشریفات از سوی فریدون حسنوند استاندار، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسوولان و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین روحانی در بدو ورود به فرودگاه بوشهر در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه دیدار و خدمت مردم بزرگ و عزیز ایران در هر کجای کشور برای رییس جمهور یک افتخار است، گفت: تقدیر بر این بود که امروز اولین سفر ما به استان بوشهر انجام شود و مردم خوب و دلیر این استان را زیارت کنیم.
رئیس جمهور افزود: دلیل عمده این سفر دیدار با مردم زلزله زده منطقه دشتستان و همدلی و همدردی با آنان است؛ البته در این سفر بازدیدی از عسلویه و فازهای گازی که در این منطقه در دست اجرا است نیزخواهیم داشت.
آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، رحمانی فضلی وزیر کشور، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، زنگنه وزیر نفت و نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور، دکتر روحانی را در این سفر همراهی می‌کنند.
همچنین جلسه امروز شورای اداری استان بوشهر نیز به منظور بررسی وضعیت زلزله زدگان و نحوه رسیدگی سریع‌تر به آسیب دیدگان به ریاست رییس جمهور تشکیل می‌شود.

کد N3622