آیت‌الله سیداحمد خاتمی:

حاکمان غرب همچون نوکر بی‌اختیار رژیم صهیونیستی عمل می‌کنند

دشمنان اسلام و قرآن که امروز در رأس آن‌ها آمریکا، حاکم آمریکا و رییس جمهور دیکتاتور آمریکاست بدانند که نمی‌توانند ملت عاشورایی مثل ملت ایران را تهدید کنند.

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان گفت: حاکمان کشورهای غربی که همچون نوکر بی‌اختیار رژیم صهیونیستی عمل می‌کنند، دروغ می‌گویند و حرف‌های نادرستشان را تکرار می‌کنند که ما جلوی دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای را گرفتیم.
به گزارش ایلنا، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در سخنان خود در عرشه ناوشکن جماران در سواحل خلیج فارس در ادامه با بیان این‌که «این دروغ بزرگ در حالیست که در سیاست‌های کشور ما جایی برای ساخت بمب هسته‌ای وجود ندارد که آن‌ها بخواهند جلوی آن را بگیرند» ادامه داد: نیروی دریایی ارتش به فضل خداوند، مقتدرانه از مرزهای دریایی کشور حفاظت و حراست کرده و می‌کند. حضور نیروی دریایی در آب‌های بین‌المللی نماد امنیت این نیروی سرافراز است.
وی با تسلیت شهادت امام زین العابدین (ع) خاطرنشان کرد: اگر امروز بر عرشه ناوشکن جماران دعای ندبه می‌خوانیم و به اهل بیت (ع) عرض ارادت داریم، مدیون تلاش‌های جانانه امام سجاد (ع) هستیم و اگر شما لباس مقدس خدمت به نظام جمهوری اسلامی را پوشیده‌اید،‌‌ همان رسالت این امام همام را دارید. به شهدا این اطمینان را می‌دهید که ما پاسدار عزت و خون پاکتان هستیم و به فضل خداوند نخواهیم گذاشت ایران سرافراز روی ذلت را ببیند.
وی با تأکید بر این‌که «ملت ما عاشورایی است و ملتی است که در مکتب عاشورا و شعار هیهات من الذله رشد کرده و به فضل خداوند ذلت ناپذیر است» تصریح کرد: دشمنان اسلام و قرآن که امروز در رأس آن‌ها آمریکا، حاکم آمریکا و رییس جمهور دیکتاتور آمریکاست بدانند که نمی‌توانند ملت عاشورایی مثل ملت ایران را تهدید کنند.
این عضو هیات رییسه مجلس خبرگان با بیان این‌که «نیروهای مسلح ما تنها نیروهای مسلحی هستند که عقیدتی، مکتبی و مردمی‌اند» افزود: عزیزان نیروی دریایی ارتش به خودتان ببالید که امروز در خدمت اسلام، قرآن و مکتب اهل بیت (ع) هستید. ارتش‌های دنیا یا در خدمت یک فرد یا در خدمت یک آل و خاندان یا در خدمت یک حزب‌اند، اما ارتش و نیروهای مسلح کشور ما در خدمت اسلام هستند. و البته به صراحت می‌گویم، زیر آسمان بگردید در هیچ کجایی نعمت برخورداری از فرمانده کل قوایی که شما دارید نصیب هیچ‌کس نیست.
وی با تبریک هفته نیروی دریایی، نیروهای مسلح را پشتیبان عزت کشور دانست و گفت: همه ما به وجود چنین نیروهای مسلحی که در همه عرصه‌های دریایی، زمینی و هوایی مقتدرانه اجازه نمی‌دهند کوچک‌ترین تعرضی به اسلام و قرآن صورت بگیرد افتخار می‌کنیم.

کد N3430