گلایه​ از دولت در صدمین روز/ نماینده زاهدان: آقای رئیس جمهور نتیجه​ای از شعارهایتان نگرفتیم

حسینعلی شهریاری در نطق امروز خود با اشاره به شعار تدبیر و امید دولت یازدهم، خطاب به رئیس جمهور گفت: ما نتیجه​ای از این شعار شما نگرفتیم.

گلایه​ از دولت در صدمین روز/ نماینده زاهدان: آقای رئیس جمهور نتیجه​ای از شعارهایتان نگرفتیمحسینعلی شهریاری در نطق امروز خود با اشاره به شعار تدبیر و امید دولت یازدهم، خطاب به رئیس جمهور گفت: ما نتیجه​ای از این شعار شما نگرفتیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نماینده زاهدان با اشاره به اینکه استان سیستان و بلوچستان بالاترین نرخ نیروی جوان و متاسفانه بالاترین نرخ بیکاری را در کشور دارد، ادامه داد: با وجود آمارهایی که ذکر شده، نرخ بیکاری در این استان بالای 50 درصد است که مشکلات جدی را برای خانواده‌های استان به وجود آورده است.

شهریاری تصریح کرد: متأسفانه به علت مشکلات مالی که در چند سال گذشته به وجود آمده، کارهای زیرساختی که در این استان آغاز شده، متوقف شده که از جمله آنها می‌توان به پروژه راه آهن چابهار ـ زاهدان ـ مشهد، پروژه گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان، پروژه پتروشیمی چابهار و سدهای در دست احداث در استان اشاره کرد که متأسفانه با وجود وعده‌های داده شده، اتفاقی نیفتاده است.

بخشی از گلایه​های وی از دولت در صدمین روز از آغاز به کار آن را در این فایل صوتی بشنوید.

 

 

/2929

 

 

کد N2465