انصراف عارف از حضور در بنیاد باران

محمد رضا عارف,سید محمد خاتمی

در جریان انتخابات هیئت مدیره جدید بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران)، محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات انصراف خود را از حضور در این بنیاد اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسدالله رازانی گفت: شورایعالی بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران(باران) در تاریخ 1392/8/7 با حضور حجت الاسلام و المسلمسن سید محمد خاتمی و دو سوم اعضای شورایعالی، تشکیل جلسه داد و طی آن آقایان و خانم ها دکتر هادی خانیکی، حجت الاسلام و المسلمین حسن پویا(گیوه چی)، دکتر الهه کولایی، جواد امام، حمید کلانتری، مهندس سید حسن رسولی و محمود زمانی قمی به عنوان اعضای هیأت مدیره جدید بنیاد انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان خانیکی، پویا و رسولی در ترکیب قبلی هیأت مدیره نیز حضور داشتند و آقایان کلانتری، امام، زمانی و خانم کولایی اعضای جدید آن محسوب می شوند.

رازانی یادآور شد: دو تن از اعضای قبلی هیأت مدیره آقایان مسجدجامعی و انصاری به دلیل حضور در ریاست شورای شهر تهران و استانداری زنجان و با توجه به ملاحظه ریاست بنیاد که اعضای هیأت مدیره از میان مسئولان رسمی نباشند، در ترکیب جدید حضور ندارند. همچنین دکتر محمدرضا عارف به دلیل تشکیل بنیاد امید ایرانیان، انصراف خود از حضور در هیأت مدیره بنیاد باران را اعلام کرد. وی در مورد دلیل عدم حضور خودش در هیأت مدیره جدید نیز گفت: من بنا به تقاضای شخصی از جناب آقای خاتمی، از عضویت در هیأت مدیره جدید انصراف دادم و این هیأت، مدیرعامل بعدی را تعیین خواهد کرد که البته تا آن زمان، در سمت فعلی حضور دارم.

/27212

کد N2452