در پی انتقادات رئیس جمهور مطرح شد:

رسانه ملی فرصتی را برای پاسخگویی وزیران دولت نهم و دهم به انتقادات روحانی فراهم کند

مجلس

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به انتقادات رئیس جمهور از عملکرد دو دولت گذشته، باید صدا و سیما با دعوت از وزیران دولتهای نهم و دهم موقعیت پاسخگویی آنها به انتقادات روحانی فراهم کند.

فاطمه رهبر در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر در خصوص گزارش دیشب رئیس جمهوری در رسانه ملی گفت: در این گزارش رئیس جمهور انتقاداتی را به عملکرد دولت قبل مطرح کرد، زمانی که انتقاد مطرح می شود باید طرف مقابل هم بتواند پاسخ انتقادات را بدهد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتظار داریم صدا و سیما مناظره ای با حضور وزیران دولت نهم و دهم برای پاسخگویی به انتقادات رئیس جمهور ترتیب دهد.

وی ادامه داد: اظهارات دیشب روحانی برای مردم مسئله ساز شده است. تماس هایی داشتیم و خانواده هایی که ساکن مسکن مهر شده اند اظهار می داشتند که با صحبت های رئیس جمهور احساس می کنیم در منزل قصبی ساکن شده ایم.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به آزادسازی برخی از منابع ایران در پی مذاکرات ژنو، امیدواریم رئیس جمهور بتواند برای گزارش 100 روز آینده، گزارشی دقیق و شفاف از عملکرد دولت یازدهم ارائه دهد.

به گزارش مهر، رئیس جمهور در مصاحبه تلویزیونی خود انتقاداتی را به برنامه های اقتصادی دولت نهم و دهم وارد کرد.