فرمانده بسیج:

آماده باشید تا روز آزمون همچون «فهمیده» بدرخشید

سیاست داخلی

سردار محمدرضا نقدی تأکید کرد: کمربند‌ها را ببندید و آماده شوید زیرا روزی به ما اجازه می‌دهند که سرزمین‌های اشغالی مسلمانان را از دست استکبار آزاد گردانیم.

فرمانده بسیج در رزمایش «الی بیت المقدس» باخطاب قرار دادن نیروهای گردان‌های عاشورا و الزهرا اظهار داشت: در چهره شما سیمای شهید فهمیده را می‌بینم.‌‌ همان عزم و تصمیم مهرداد عزیز اللهی که امام خمینی (ره) بر بازوان آن نوجوان بوسه زد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا نقدی، فرمانده بسیج مستضعفین تأکید کرد: کمربند‌ها را ببندید و آماده شوید زیرا روزی به ما اجازه می‌دهند که سرزمین‌های اشغالی مسلمانان را از دست استکبار آزاد گردانیم.

وی با اشاره به نام رزمایش گفت: چه خوب که عنوان رزمایش را الی بیت المقدس گذاشتید. این نشان می‌دهد که همت شما برای آزادسازی بیت المقدس است.

سردار نقدی ابراز کرد: امروز اگر جهان اسلام به پا خواسته و اگر بیداری در ملت‌های مسلمان شاهد هستیم همه آن‌ها از شما نوجوانان الهام گرفته‌اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: آماده شوید که در روز آزمون بتوانید مثل «فهمیده‌»ها بدرخشید و شما نسل چهارم انقلاب ثابت کردید که آماده‌اید.

سردار نقدی با اشاره به حادثه تروریستی سال گذشته در یکی از مساجد سیستان و بلوچستان گفت: دیدیم که یک جوان بسیجی چگونه به عامل بمب گذاری حمله کرد تا آسیبی به نمازگذاران نرسد. اما خودش برای حفظ جان مردم به درجه بلند شهادت نایل آمد.

وی در پایان تأکید کرد: شما بسیجیان خود را بیشتر و بیشتر بسازید تا انشاء الله شاهد آزادی همه مستضعفین جهان از چنگال مستکبران عالم باشیم.

کد N969