عارف از عضویت در بنیاد باران انصراف داد/ انتخاب اعضای جدید هیات مدیره بنیاد باران

احزاب و تشکلها

مدیر عامل بنیاد باران از انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره این بنیاد خبر داد و گفت: عارف به دلیل تشکیل بنیاد امید ایرانیان، انصراف خود از حضور در هیأت مدیره بنیاد باران را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر یه نقل از روابط عمومی بنیاد باران، اسدالله رازانی گفت: شورای عالی بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران) در تاریخ 1392/8/7 با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی و دو سوم اعضای شورایعالی، تشکیل جلسه داد و طی آن آقایان و خانم ها هادی خانیکی، حجت الاسلام و المسلمین حسن پویا(گیوه چی)، الهه کولایی، جواد امام، حمید کلانتری، سید حسن رسولی و محمود زمانی قمی به عنوان اعضای هیأت مدیره جدید بنیاد انتخاب شدند.

وی افزود: آقایان خانیکی، پویا و رسولی در ترکیب قبلی هیأت مدیره نیز حضور داشتند و آقایان کلانتری، امام، زمانی و خانم کولایی اعضای جدید آن محسوب می شوند.

رازانی یادآور شد: دو تن از اعضای قبلی هیأت مدیره آقایان مسجدجامعی و انصاری به دلیل حضور در ریاست شورای شهر تهران و استانداری زنجان و با توجه به ملاحظه ریاست بنیاد که اعضای هیأت مدیره از میان مسئولان رسمی نباشند، در ترکیب جدید حضور ندارند. همچنین محمدرضا عارف به دلیل تشکیل بنیاد امید ایرانیان، انصراف خود از حضور در هیأت مدیره بنیاد باران را اعلام کرد.

وی در مورد دلیل عدم حضور خودش در هیأت مدیره جدید نیز گفت: من بنا به تقاضای شخصی از جناب آقای خاتمی، از عضویت در هیأت مدیره جدید انصراف دادم و این هیأت، مدیرعامل بعدی را تعیین خواهد کرد که البته تا آن زمان، در سمت فعلی حضور دارم.