حجت الاسلام والمسلمین انصاری:

نتایج مذاکرات با گروه ۱+۵ یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران است

دفاع,قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ص ,پدافند

همشهری آنلاین: حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری در جمع کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش گفت: توافق با گروه ۱+۵ قطعا یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

دفاع > پدافند- همشهری آنلاین:
حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری در جمع کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش گفت: توافق با گروه ۱+۵ قطعا یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، وی افزود: هر چند گام اول است ولی این مسیر کماکان ادامه دارد، چرا که قدرت های زورگو و مستبد و بی رحم دنیا که به هیچ وجه حاضر نبودند حق جمهوری اسلامی ایران را قبول کنند و علیرغم همه تفکرات استعمارگونه، کشور ایران توانست حرف خودش را به کرسی بنشاند.

حجت الاسلام انصاری در ادامه با اشاره به عوامل این موفقیت افزود: اولین عامل این موفقیت عنایت خداوند و صبر و استقامت ملت مومن و خداجوی ایران عزیز است عامل بعدی تدبیر و رهنمودهای مقتدرانه مقام معظم رهبری و تلاش و حمایت همه مسئولین کشور و عامل سوم روحیه ولایت پذیری و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی با تکیه بر نیروهای مسلح که باعث موفقیت در مذاکرات هسته‌ای شده است.