۰
حجت الاسلام والمسلمین انصاری:

نتایج مذاکرات با گروه ۱+۵ یک پیروزی بزرگ برای ملت ایران است

  • ۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
دفاع,قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ص ,پدافند

همشهری آنلاین: حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری در جمع کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش گفت: توافق با گروه ۱+۵ قطعا یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

دفاع > پدافند- همشهری آنلاین:
حجت‌الاسلام والمسلمین انصاری در جمع کارکنان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و روز نیروی دریایی ارتش گفت: توافق با گروه ۱+۵ قطعا یک پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص)، وی افزود: هر چند گام اول است ولی این مسیر کماکان ادامه دارد، چرا که قدرت های زورگو و مستبد و بی رحم دنیا که به هیچ وجه حاضر نبودند حق جمهوری اسلامی ایران را قبول کنند و علیرغم همه تفکرات استعمارگونه، کشور ایران توانست حرف خودش را به کرسی بنشاند.

حجت الاسلام انصاری در ادامه با اشاره به عوامل این موفقیت افزود: اولین عامل این موفقیت عنایت خداوند و صبر و استقامت ملت مومن و خداجوی ایران عزیز است عامل بعدی تدبیر و رهنمودهای مقتدرانه مقام معظم رهبری و تلاش و حمایت همه مسئولین کشور و عامل سوم روحیه ولایت پذیری و قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی با تکیه بر نیروهای مسلح که باعث موفقیت در مذاکرات هسته‌ای شده است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.