اخبار ایران و جهان

مجلس دهم, کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

دورخیز مجلس برای منع مدیریت دوتابعیتی‎ها/ مردم عادی نگران تابعیت دوگانه خود نباشند

ایسنا نوشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز به بررسی گزارش هیات اعزامی این کمیسیون به مناطق زلزله زده غرب کشور و همچنین بررسی گزارش کمیته تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در بین مدیران ارشد پرداخت.

مجلس دهم, روزنامه ایران, نادر قاضی پور, مسعود پزشکیان

نماینده جنجالی مجلس بدون عذرخواهی بخشیده شد/عاقبت شکایت از نماینده بخاطر ضرب و شتم خبرنگار

اعتمادآنلاین نوشت: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد: شکایت کتبی آقای احسان بداغی خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی پور بدلیل ضرب و شتم دوباره مطرح شده است اما هیات نظارت و ریاست این هیات آقای دکتر پزشکیان اعلام کرده‌اند با توجه به مذاکراتی که به صورت حضوری با این خبرنگار داشته اند و او هم اعلام رضایت کرده؛ دیگر شکایت بعد از رضایت منتفی می شود.

راه و مسکن, کمیسیون عمران مجلس, سیدرضا حسینی, آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک

ایجاد سازمان ملی توسعه ارتقاء کیفیت عمران منتظر اعلام نظر وزیر است

مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه اساسنامه و پیشنهاد تاسیس سازمان ملی توسعه و ارتقای کیفیت عمران کشور به وزارت راه و شهرسازی ارسال شده است گفت: برای تاسیس این سازمان منتظر اعلام نظر وزیر راه هستیم و با موافقت آقای آخوندی اساسنامه سازمان به هیات دولت می‌رود.

آمریکا, سلامت

احساس خستگی را جدی بگیرید

همشهری آنلاین: احساس خستگی در برخی روزها اتفاقی عادی است، اما در صورت مزمن شدن آن بهتر است به پزشک مراجعه شود.

سیاست داخلی, عارف

شهدای آتش‌نشان مایه فخر ملت ایران هستند

رئیس فراکسیون امید مجلس به همراه تعدادی از اعضای این فراکسیون هم زمان با اولین سالگرد حادثه پلاسکو با حضور در منزل شهید حسین حسین‌زاده با خانواده او دیدار کردند.

گروه دلفین، مدرسه غواصی،

گروه دلفین را بشناسید!

گروه دلفین را بشناسید! | گروه دلفین با مجوز رسمی از فدراسیون شنا ، نجات غریق و غواصی با در اختیار داشتن کادری مجرب از مربیان بین المللی و درجه یک فدراسیون در زمینه آموزش ورزشهای آبی از جمله شنا ، نجات غریق و غواصی با سابقه ای درخشان فعالیت می کند.

شهری, استان تهران, پلیس راهنمایی و رانندگی, دولت, ساخت و ساز, مشکلاترییس پلیس راهور تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

هنگام اعطای مجوز به پاساژها، نظر پلیس درباره اثرات ترافیکی گرفته نمی‌شود/درخواست بدون پاسخ برای عضویت در کمیسیون ماده ۵

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه برای اعطای مجوز ساخت به پاساژهای تجاری باید به نظر پلیس راهنمایی و رانندگی هم توجه شود، گفت: به دلیل عدم عضویت پلیس راهنمایی و رانندگی در کمیسیون ماده پنج بدون توجه به مسایل و مشکلات ترافیکی که یک طرح ایجاد می‌کند، مجوز می‌دهند.