اخبار ایران و جهان

دولت, معاون اول رییس جمهوری ‌

تصویب دستورالعمل استقرار و توسعه مرکز ملی پایش محیط کسب و کار کشور

معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دو مصوبه جلسه اخیر ستاد فرماندهی اقصاد مقاومتی مورخ ۱۳۹۶. ۴. ۲۶ را به وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، ارتباطات و فناوری اطلاعات و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ کرد.

گردشگری

رشد گردشگری داخلی در 4 ماه اول 96

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، آمار گردشگران داخلی در 4 ماه نخست امسال براساس شمار اقامت و بازدید گردشگران از جاذبه‌ها را اعلام کرد. ...

باشگاه اقتصاددانان

ورود رقبای مجازی

روزگاری نشر کتاب در ایران خلاصه می‌شد به چند موسسه‌ انتشاراتی. فرانکلین که بعدتر به بنگاه نشر و ترجمه‌ کتاب تغییر نام یافت و امروز ...

حقوقی قضایی, رئیس سازمان بازرسی کل کشور

استقرار هیات بازرسی در شهرداری تهران

هیأت بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری‌ها (گروه شورا‌ها و مدیریت امور شهری) از تاریخ ۳-۴-۹۶ لغایت ۴-۷-۹۶ در معاونت مالی و اقتصاد شهری واقع در خیابان بهشت طبقه اول اتاق VIP با موضوع «شهرداری تهران در بازپرداخت مطالبات بانک شهر» مستقر می‌باشد.

عراق

ارتش عراق ظرف ۷۲ ساعت موصل را تحویل می‌گیرد

ایسنا نوشت: منابع نظامی و امنیتی در عراق اعلام کردند که یگان‌های ارتش پس از پایان عملیات پاکسازی شهر موصل از مین‌ها و مواد منفجره باقی مانده از داعش، ظرف 72 ساعت شهر موصل را تحویل می‌گیرند.

بازار دیجیتال

غول‌های آی‌تی علیه کوآلکام

با اضافه شدن اینتل به جمع معترضان به انحصارگرایی کوآلکام، دعوای غول‌های آی‌تی علیه بزرگ‌ترین سازنده تراشه‌های موبایل شدت گرفت. اینتل در ...

رییس شورای اخوت افغانستان در گفتگو با مهر:

طالبان از مدارس دیوبند سربرآورد/ جریان شناسی فکری گروه های افغان

مولوی حسام گفت: طالبان خود یک حرکتی است که از دل مدارس دیوبندی سر در آورده است. یعنی نسل و فکر دیوبندی است. اما طالبان بیشتر از اینکه دیوبندی عمل کند قشری و قبیله ای برخورد می کند.

کشف 9 قبضه اسلحه در کرمان

کرمان - ایرنا - بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان از کشف هفت قبضه سلاح جنگی، 2 قبضه سلاح شکاری و تعدادی ادوات جنگی از اعضای یک باند خبر داد.