اخبار ایران و جهان

ایالات متحده آمریکا

رسوایی اخلاقی یک سیاستمدار آمریکایی

ایرنا نوشت: در ادامه رسوایی های اخلاقی سیاستمداران آمریکایی، سناتور پیشین ایالت اوکلاهاما که متهم به بهره برداری جنسی از کودکان بود، به جرم خود اعتراف کرد.

موسیقی و هنرهای تجسمی, سید عباس صالحی, موزه هنرهای معاصر تهران, گفتگو با ایلنا, بابک اطمینانی, معصومه مظفری, علی محمد زارع, شفاف سازی فعالیتهای موزه هنرهای معاصر, ارسال آثار به برلین و رمپاسخ رئیس موزه هنرهای معاصر تهران به جامعه هنری؛

برگه‌‌های خرید آثار موزه را به خبرنگاران نشان می‌دهیم/ برلین و رُم ۱۸ میلیون یورو و نیمی از فروش بلیت‌ خود را به ایران می‌پردازند

زارع گفت: به زودی جلسه‌ای با حضور مدیرکل دفتر حقوقی وزارت ارشاد و خبرنگاران برگزار می‌کنیم تا اسناد و برگه‌خریدهای آثار موزه توسط این دفتر و خبرنگاران نیز مورد بررسی قرار گیرد.

دولت, حسینعلی امیریمعاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با ایلنا:

لایحه جدیدی برای تغییر ساختار دولت ارائه نشده است/ همچنان لایحه تفکیک ۳ وزارتخانه را پیگیری می‌کنیم

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: دولت لایحه جدیدی برای ساختار دولت ارائه نداده است و ما همچنان لایحه تفکیک سه وزارتخانه را پیگیری می‌کنیم.

زین الدین زیدان, رئال مادرید, فوتبال اروپا

امیدوار مثل زیزو!

زین‌الدین زیدان همچنان معتقد است تیمش می‌تواند فاصله با بارسا را جبران کند.

اتحادیه اروپایی

اما و اگرهای بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران

ایرنا نوشت: با برجام و ترمیم روابط ایران و کشورهای اروپایی، موضوع بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران مطرح شد و در روزهای گذشته نیز این مساله بار دیگر برجسته شده است. به ویژه پس از سفر اخیر «فیل هوگان» کمیسیونر کشاورزی و توسعه روستایی اتحادیه اروپا درصدر هیاتی 70 نفره به ایران جدی تر پیش کشانده شد.

روابط کار, کارگران و قانون کاردقایقی قبل آغاز شد؛

گردهمایی کارگران برای گرامی‌داشت سالگرد قانون کار

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم بیست‌و هفتمین سالروز گرامی‌داشت تصویب قانون کار دقایقی قبل با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و سرود ملی در حیاط ساختمان تشکیلات مرکزی خانه کارگر واقع در خیابان ابوریحان آغاز شد.

سعد حریری

سفر حریری به مصر و کویت در هاله‌ای از ابهام

ایسنا نوشت: در حالی که گزارش شده سعدی حریری قرار است فردا (سه‌شنبه) عازم مصر شود و با عبدالفتاح سیسی دیدار کند، ریاست‌جمهوری مصر این خبر را تکذیب کرد. در عین حال سفر حریری به کویت نیز منتفی است.