اخبار ایران و جهان

سیاست خارجی, گاردین, نشست مجمع عمومی سازمان ملل

کسی از دیدار ترامپ با روحانی در حاشیه اجلاس سازمان ملل تعجب نخواهد کرد/ انتظار برای شگفتی‌آفرینی رئیس‌جمهور آمریکا

رییس‌جمهور ایران قرار است به نیویورک سفر کند. رهبران کشورهایی که در پی دیدار با روحانی هستند، معیاری برای سنجش آمادگی برای مقابله با ترامپ در برابر ایران هستند. با توجه به سابقه ترامپ، هیچ کس از اینکه او در سازمان ملل شگفتی بیافریند و با روحانی دیدار کند، تعجب نخواهد کرد.

ضرورت یاد گیری مهارت‌ها در کنار علم آموزی

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن تاکید بر یاد گرفتن مهارت‌ها در کنار علم آموزی، گفت: در این دانشگاه شرایطی را فراهم کرده‌ایم که فارغ التحصیل ما در عین داشتن معدل بالا مهارت‌های کافی را نیز داشته باشند.

نفت و انرژی, ایران, روابط عمومی, نفت, وزارت نفت, فروش نفت

پاسخ وزارت نفت به ادعای کوتاهی در فروش نفت

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به تازگی برخی افراد در اظهاراتی مدعی شده‌اند "در حالی‌که بازار تشنه نفت ایران است، وزارت نفت به عمد از فروش نفت خودداری می‌کند!" در این باره لازم است نکاتی به آگاهی عموم برسد.

حال و هوای دانشجویان جدید‎الورود دانشگاه تبریز در روز ثبت نام

دانشگاه تبریز، دومین دانشگاه بزرگ به لحاظ قدمت و یکی از قطب‎های علمی تاثیرگذار کشور، امروز شنبه سی‎ویکم شهریور ماه، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، پذیرای پذیرفته شدگان کنکور سراسری بود و دانشجویان جدیدالورود با شور و شوق وصف ناشدنی در خیابان اصلی دانشگاه تبریز برای ثبت نام حضوری به دنبال دانشکده‎های خود بودند.