اخبار ایران و جهان

مدیرعامل سابق موسسه نمایشگاه‌ها در گفتگو با مهر:

مسیر واسپاری نمایشگاه کتاب اشتباه بود/استعفا، نتیجه فشار تندروها

امیر مسعود شهرام نیا با بیان اینکه صنف نشر در ایران هنوز نابالغ است گفت اگر امروز به ابتدای راه مدیریتی خود باز می‌گشت مسیر واسپاری امور نمایشگاه کتاب را تعدیل و تغییر می‌داد.

راهکارهای بهبود جایگاه علمی ایران/چرایی چاپ تعداد بالای مقاله در کشور

مدیر دفتر ارتقای وزارت علوم با بیان اینکه مدارک موجود در پایگاه‌های داده‌ای رابطه علم و فناوری را در عرصه‌های متفاوت تایید می‌کند، گفت: علم ابزاری برای توسعه فناوری و فناوری وسیله‌ای برای گسترش جبهه‌های جدید علمی است.

رسانه, خشونت, صداوسیما, روانپزشک, ارسیا تقوا, عضو شورای سیاست‌گذاری نهمین همایش سلامت روان و رسانه, سیستم سنجش فیلم‌ها, خشونت در سینمایک روان‌پزشک مطرح کرد:

خشونت در سینمای ایران بیداد می‌کند/کارتون‌های والت‌دیزنی لبریز از مصادیق خشونت است/باید خشونت را به نفع کودک، سانسور کرد

ارسیا تقوا (روان‌پزشک) گفت: همه‌جای دنیا برای کارتون‌ها، برنامه‌های کودک و بزرگ‌سالان‌شان، گیم‌نت بچه‌ها، برنامه‌های سینمایی و تلویزیونی سیستم سنجش (Rating) دارند اما خشونت در سینمای ما بیداد می‌کند.

یک کارشناس امور بین‌الملل مطرح کرد:

افتتاح مرکز اپدیم در ایران زمینه ساز تحکیم همکاری های بین المللی

یک کارشناس امور بین الملل افتتاح مرکز اپدیم در ایران را زمینه ساز تحکیم همکاری های بین المللی دانست و گفت: چنین مراکز معتبر بین‌المللی می‌تواند به درآمدزایی و ایجاد اشتغال در کشور کمک کند.