اخبار ایران و جهان

موسیقی و هنرهای تجسمی, v, گروه موسیقی چریکه, سلمان حسینی

کنسرت "چریکه" در خانه هنرمندان

گروه موسیقی "چریکه" به سرپرستی سلمان حسینی در جریان برگزاری "فستیوال شب‌های موسیقی" در خانه هنرمندان روی صحنه خواهد رفت.

سینما و تئاتر, رامین ناصر نصیر, یک کودک اُتیستیک، مهمان ویژه سمفونی درون بطری , سمفونی درون بطری, گروه هنرجویان سمندریان

یک کودک اُتیستیک، مهمان ویژه «سمفونی درون بطری»

نمایشنامه‌خوانی «سمفونی درون بطری» توسط گروه هنرجویان سمندریان که از سال گذشته فعالیت خود را به نفع کودکان این طیف آغاز کرده‌اند، خوانش می‌شود و با دعوت از یک کودک اوتیستیک سعی دارد مردم را با این اختلال، بیشتر آشنا کند.

رای اعتماد, علی مطهری, حمید رضا فولادگر

مطهری: دستورالعمل رویارویی ورزشکاران با اسرائیل تدوین شود

ایسنا نوشت:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش پیام احسان حاج صفی درباره حضور در مسابقه فوتبال یک تیم اروپایی با یک تیم باشگاهی اسرائیل را نقطه پایان این اتفاق قرار دهند، خواستار تدوین دستورالعمل رویارویی ورزشکاران ایرانی با اسرائیل شد.

ترکیه

دیدار وزیر دفاع آمریکا با اردوغان

ایرنا نوشت: جیمز متیس وزیر دفاع آمریکا که برای دیداری رسمی به آنکارا سفر کرده است، امروز چهارشنبه با نورالدین جانیکلی وزیر دفاع و رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه دیدار و مذاکره کرد.

سیاست داخلی, وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

گیربکس دو سرعته دریایی در سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع رونمایی شد

به مناسبت روز صنعت دفاعی و در اولین روز از هفته دولت با حضور امیر رستگاری مدیر عامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان آذربایجان شرقی، گیربکس دو سرعته دریایی در سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع رونمایی شد.