اخبار ایران و جهان

اعلام علل بازماندگی از تحصیل ۹۶ هزار کودک ایرانی

مزایای خیساندن پاها در سرکه،طرح سراسری معاینه فنی در جاده‌های کشور اجرا می‌شود؟ احتمال ادغام دو معاونت آموزش و پرورش،اعلام علل بازماندگی از تحصیل ۹۶ هزار کودک ایرانی طی ۱۵ روز آتی وگشایش در پرداخت بدهی تامین اجتماعی به مراکز بهداشتی از مهمترین خبرهای اداره اجتماعی ایسنا در ۲۶ آذرماه هستند.

موسیقی و هنرهای تجسمی, خوشنویسی, رییس موسسه فرهنگی اکو

خوشنویسی زینت معنوی همه هنر‌هاست

رئیس موسسه فرهنگی اکو معتقد است: خوشنویسی در حوزه هنرهایی همچون قالی‌بافی، معماری، منبت کاری و... نقش بسیار پررنگی ایفا می‎کند، در واقع زینت معنوی این هنرها به خوشنویسی است.

فوتبال, استقلال, ابراهیم توره

ستاره‌ای افت‌کرده با سابقه مصدومیت

بعد از آن‌که اسامی چون ابراهیم توره و آنتونی استوکس به عنوان گزینه‌های خارجی برای استقلال مطرح شد، مدیران باشگاه و اعضای کادر فنی آنها را تکذیب کردند

در نشست لاریجانی با مجمع نمایندگان استان اصفهان مطرح شد؛

تأکید رئیس مجلس بر حل مشکل آب شرب استان اصفهان از طریق بودجه

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت توجه به حل مشکل آب در همه استان‎ها بر اساس مصوبات شورای عالی آب، پیگیری‌های لازم برای حل مساله آب شرب استان اصفهان از طریق لایحه بودجه را لازم خواند.

تبدیل بخشی از خیابان ولیعصر به پیاده‌راه

شهردار تهران از تبدیل بخشی از خیابان ولیعصر(عج) به پیاده‌راه خبر داد و گفت: سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند با روش BOT (سرمایه‌گذاری، ساخت، بهره‌برداری) پروژه تبدیل بخشی از خیابان ولیعصر به محور پیاده را اجرا کنند.

راه‌اندازی مرکز علم مغز با همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری و شهرداری

دبیر ستاد توسعه علوم‌شناختی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری با اشاره به راه‌اندازی مرکز علم مغز در باغ کتاب، گفت: این مرکز با اعتبارات یک میلیارد و 200 میلیون تومان راه‌اندازی می‌شود که هزینه‌های آن میان سه نهاد تقسیم خواهد شد.