اخبار ایران و جهان

ملاحظاتی در باب مواجهه صداوسیما با فضای مجازی

پخش۹۰، داستان جدیدصداوسیما؟ | رقابت ضیاء و رشیدپور پایانی هم دارد؟

تلویزیون در مواجهه‌ای سخت با پایانی نامعلوم گیر افتاده است. امروز فردوسی پور به یک تصمیم داخلی در رسانه‌ها اعتراض می‌کند و دیروز علی ضیاء برای یک کودک درمان شده یک میلیارد جمع می‌کند.

بین الملل, عربستان سعودی, محمد بن سلمان, دونالد ترامپ, جمال خاشقچی, ویکتوریا مارینووا

جمال خاشقجی و ملالت‌های آن؛ پدر، نمی‌بینی دارم می‌سوزم؟

نکته طنزآمیز و در عین حال تلخ ماجرا اینجاست در مقایسه با پرونده روزنامه‌نگار سعودی، قتل ‌خبرنگار بلغار به حوزه سیاست عملی تعلق دارد. قاعدتا پرونده فساد در اروپا و سوءاستفاده از منابع مالی این اتحادیه از سوی دولتمردان باید توجه‌های بیشتری را به خود جلب کند تا ناپدید شدن و احتمالا قتل روزنامه‌نگار عربستانی که تنها تکرار اعمال وحشیانه رژیمی سرکوب‌گر و تمامیت‌خواه است.

از «یک عاشقانه آرام» تا امکان تازه برای مشمولان قبل از اعزام به سربازی

اداره اجتماعی ایسنا، بیست و سومین روز از اولین ماه فصل پاییز را با انتشار بیش از ۵۰ خبر، مصاحبه و گزارش روی خروجی خود پشت سرگذاشت؛ خبرهایی که در شش سرویس خبری منتشر شد و در این میان خبرهایی از سرویس خانواده، حوادث و انتظامی بیشترین توجه مخاطبان را به خود اختصاص دادند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛

بهره برداری از سامانه نسخه الکترونیک تامین اجتماعی در ۹ استان

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی طی ارتباط ویدئو کنفرانسی با مدیران درمان و روسای دفاتر اسناد پزشکی۹ استان کشور توسعه برنامه نسخه الکترونیک در مراکز درمانی طرف قرارداد این استانها را اعلام کرد.

شهری, مترو تهران, راه آهن شهري تهران و حومه, فوتبال, تیم ملی, مترو خط ۵

خدمات‌رسانی مترو تهران به تماشاگران مسابقه تیم ملی ایران و بولیوی

همشهری‌انلاین: مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: مترو تهران آماده است تا سه‌شنبه ۲۴ مهرماه ۹۷، تماشاگران مسابقه فوتبال تیم ملی ایران و بولیوی را برای تماشا این مسابقه به ایستگاه ورزشگاه آزادی واقع در خط پنج مترو منتقل و در پایان مسابقه به مبادی اولیه بازگرداند.

سیاست خارجی, وزارت خارجه

پیگیری وضعیت دیپلمات بازداشت‌شده/ ادامه رایزنی‌ها با اروپا تا پیش از ۱۳ آبان/جزئیات ماجرای بسته شدن برخی صرافی‌های ایرانی در گرجستان

درباره آخرین وضعیت اسدالله اسدی، دیپلمات بازداشت شده ایران در اروپا و رایزنی‌های وزارت امور خارجه برای آزادی وی خاطرنشان کرد: در تماس دائم با کشورهای اروپایی بوده و هستیم و امیدواریم هرچه زودتر با اثبات بی‌گناهی این دیپلمات کشورمان بازگردد. وزارت امور خارجه از هیچ اقداماتی کوتاهی نکرده است ولی دلیلی هم ندارد اقدامات خود را به ریز و روزبه‌روز اعلام کنیم