اخبار ایران و جهان

ارتش جمهوری اسلامی ایران, سپاه پاسداران

در همایش همدلی ارتش و سپاه چه گذشت؟

«تضعیف قدرت بازدارندگی ایران از طریق اختلاف‎افکنی بین نیروهای مسلح جزء اقدامات و برنامه‎های نظام سلطه است». برای همین بود که فرماندهان ارتش و سپاه در همایش همدلی این دو رکن نظامی کشور، روی این قبیل اقدامات خط قرمز کشیدند.

محیط زیست, عباس شاهسونی, سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت

مرگ بیش از ۱۲ هزار نفر به دلیل وجود ذرات زیر ۲/۵میکرون

سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه آلودگی هوای آزاد یا ذرات معلق در هوا عامل مرگ ۴/۲ میلیون نفر در دنیا بوده است، گفت: غلظت ذرات زیر ۲.۵میکرون کاهش داشته اما همچنان سه برابر غلظت مورد نظر سازمان بهداشت جهانی است به طوری که غلظت باید حدود ۱۰باشد اما در کشور ما ۳۱/۷ است.

كلان ، پولی ، مالی, ارز, بودجه, رئیس جمهور, رییس جمهور, سازمان برنامه و بودجه

نظر رییس جمهور مدیریت بازار ارز است

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در جلسه روز گذشته مجلس موضوع بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد و نحوه جدید تخصیص‌ها با نمایندگان مطرح شد گفت: در خصوص مدیریت بازار ارز نظر رئیس جمهور بر مدیریت قیمت ارز و جلوگیری از رشد آن است.

غلامرضا مصباحی مقدم, جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمنا

مخالفت مصباحی‌مقدم با شورای فقها/ احزاب از جمنا ناراحت بودند

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: بحث‌هایی الان در جمنا مطرح است که چون طور می‌شود، در تدوین لیست انتخاباتی نوآوری داشت و ترکیب نامزدهای لیست نسبت به گذشته با حضور اقوام، تعداد بیشتر خانم‌ها و افراد جوان‌تر، متنوع‌تر شود اما مباحث هنوز به جمع‌بندی نرسیده است.