اخبار ایران و جهان

موسیقی و هنرهای تجسمی, محمدرضا شجریان, همایون شجریان, صدرالدین شجره, بازی ایران و اسپانیا

واکنش همایون شجریان به خبری بی‌اساس در میانه بازی ایران و اسپانیا

همایون شجریان در واکنش به خبری نگران‌کننده که در میانه بازی ایران و اسپانیا در مورد وضعیت سلامتی محمدرضا شجریان منتشر شد، گفت: تکرار این شایعات که هدف از به راه انداختن هر از گاه آن مشخص و معلوم است جز آب در هاون کوبیدن نیست.

معاون سازمان نظام پزشکی عنوان کرد؛

بدترین تصمیم بیمه سلامت در تعیین سقف ریالی نسخه پزشکان

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، اقدام سازمان بیمه سلامت در تعیین سقف ریالی برای ارائه خدمات پزشکی را، بدترین تصمیم عنوان کرد که منجر به محدودیت در دسترسی مردم به خدمات درمانی می شود.

فوتبال, ذوب آهن, ماریون سیلوا فرناندز

سیلوا فرناندز: برای قهرمانی می جنگیم

وی در ادامه در رابطه با سابقه فوتبالی خود اظهار کرد: فوتبال خودم را از 15 سالگی و با تیم باشگاهی "اتلتیکو مینیرو" که در سری A فوتبال برزیل فعالیت دارد آغاز کرده ام

جامعه, خانواده, دستور رئیس جمهور, رئیس جمهور, زنان, ورزشگاه آزادی

حضور خانواده‌ها در ورزشگاه با دستور رئیس‌جمهور

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که شب گذشته برای تماشای بازی تیم ملی ایران به ورزشگاه آزادی رفته بود، بااشاره به حضور زنان و خانواده‌ها در ورزشگاه، نوشت: دستور شخص رئیس جمهور منجر به بازگشایی در ورزشگاه آزادی شد.

مستمری بگیران, ماده 41 قانون تامین اجتماعی, بند ز تبصره هفت لایحه بودجه, ماده 10 اصلاحی قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی

نیمی از نمایندگان مجلس از دغدغه کارگران و بازنشستگان اطلاعی ندارند

ذوالقدر گفت: ما در مجلس درباره ماده 10 اصلاحی قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی و عواقبی که دربرخواهد داشت را، شفاف‌سازی می‌کنیم. اینکه پیمانکار اختیار این را داشته باشد هر کاری بخواهد با کارگر بکند، مورد تایید نمایندگان مجلس نیست.

پایان اعتراض چهار روزه دانشجویان معترض به احکام دانشجویی

روزچهارشنبه سی ام خرداد ماه، پس از چهار روز تجمع دانشجویان دانشکده علوم‌اجتماعی دانشگاه تهران، غلامرضا غفاری نماینده وزیرعلوم و معاون فرهنگی وزارت علوم در جمع دانشجویان حضور پیدا کرد و دانشجویان پس از بیان مطالبات‌شان به تجمع‌شان پایان دادند.

سلامت و رفاه اجتماعی, جامعه پزشکی, درمان, سازمان نظام پزشکی, سلامت, برنامه ریزی

علت افزایش هزینه‌ها در طرح تحول سلامت اعلام شد

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان نظام پزشکی، تعیین سقف ریالی در ویزیت و نسخه نویسی پزشکان را مشکل‌ساز خواند و گفت: درست است که بیمه باید در سقف منابع تعیین شده حرکت کند، اما نحوه اجرای چنین طرح‌هایی درست نیست و ما خواهان آن هستیم که جامعه پزشکی در جریان درمان مردم دغدغه نداشته باشند.