اخبار ایران و جهان

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه سه شنبه تا صبح چهارشنبه

تهران- ایرنا- روحانی:گواهی می دهم آیت الله هاشمی همواره عزت و عظمت ایران و مردم را می خواست/واعظی: روابط ایران و جمهوری آذربایجان در دولت دوازدهم الگوی همسایگان خواهد بود/سفیر ایران در پاریس: بستر توسعه همکاری های کشاورزی بین ایران و فرانسه فراهم است/رئیس پیشین کمیسیون اروپا: سیاست خارجی ترامپ نگران کننده و انزوای ایران اشتباه است/جوامع مسلمانان اسپانیا حمله تروریستی در منچستر را محکوم کردند و مردم شناس آمریکایی: سیاست های ترامپ به افزایش تنش های خاور میانه منجر می شود از عناوین برگزیده داخلی و خارجی ایرنا در 12 ساعت گذشته بود.

واکنش جهانگیری به خط و نشان کشیدن‌های ترامپ برای ایران /تصمیم بگیریم موشک بسازیم، می‌سازیم

ایرنا نوشت:معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه مردم بزرگ ایران در 29 اردیبهشت ماه حرکت بسیار معنی داری انجام دادند، گفت: این انتخابات، بلوغ و رشد مردم ایران را در بالاترین سطح جهانی به نمایش گذاشت.

جامعه آزمایشگاهیان مطرح کردند؛

پشت پرده قرارداد ترک ها با وزارت بهداشت/اسرار بیماران فاش می شود

جمعی از نمایندگان انجمن های علوم آزمایشگاهی کشور، نسبت به قرارداد یک شرکت ترکیه ای با وزارت بهداشت برای تاسیس شبکه آزمایشگاهی در ایران، انتقاد کرده و نسبت به افشای اسرار بیماران هشدار دادند.

دولت, محمدباقر نوبخت

سبد غذایی پیش از ماه مبارک رمضان در میان خانوارهای نیازمند توزیع می‌شود

سخنگوی دولت گفت: بر اساس تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۹۶ مقرر شد که میزان مستمری این خانواده‌ها به اندازه ۲۰ درصد حداقل دستمزد بشود با توجه به این حداقل بیمه در حد یک میلیون و ۳۵ هزار تومان است مثلا در حد ۱۸۰ هزار تا ۲۰۰ هزار تومان به صورت متوسط باید این افزایش پیدا می‌کرد.

محمدجواد ظریف

عکس| مراسم روز آفریقا با حضور ظریف

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،به مناسبت روز آفریقا، مراسمی از سوی گروه سفرای آفریقایی مقیم تهران در دفتر مطالعات سیاسی و بین الملی وزارت امور خارجه و با حضور محمد جواد ظریف برگزار شد.