اخبار ایران و جهان

بین الملل, دونالد ترامپ, حزب جمهوریخواهان, استیو بنن, کوکلاس کلان‌هامجلسی در گفت‌وگو با ایلنا بررسی کرد:

ابعاد و ریشه‌ استعفاهای سریالی در کاخ‌ سفید/ امکان‌سنجی و روند بررسی روانی ترامپ

اطرفیان رئیس‌جمهوری آمریکا و در کل جریان حاکم بر کاخ‌سفید به جایی رسیده‌اند که شان و منزلت خود را در خطر دیده‌اند و یکی پس از دیگری کناره‌گیری خواهند کرد چراکه برچسب نژادپرستی در آمریکا اتهام کوچکی نیست.

قاسم سلیمانی, سپاه پاسداران

انتقادات سردار سلیمانی: چرا دائما از القاب بی‌حجاب، بدحجاب،‌ اصول‌گرا یا اصلاح‌طلب استفاده می‌کنید؟

ایسنا نوشت: فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه شهید حججی‌ها تربیت شده‌ مساجد هستند، اظهار کرد:‌ تمام دعوای ما با عالم غرب و عالم اسلام، بر سر دو مسجد است؛ مسجد حیات دینی و سیاسی اجتماع اسلام را بر عهده دارد.

اخبار فناوری، اینترنت، گوگل، توئیتر، شناسایی بیماری، تشخیص بیماری، موتور جستجو، جستجوگر اینترنت، جستجوگر، درمان بیماری، بیماری شایع، تشخیص بیماری شایع، گوگل درمانیگوگل و توئیتر به کمک پزشکان می‌شتابند

شناسایی بیماری‌های شایع به کمک جست‌وجوگرهای اینترنتی

همه مردم، گوگل را به واسطه جست‌وجوگر اینترنتی آن می‌شناسند و با کارایی این ابزار آنلاین آشنایی دارند. اما این طور که شرکت مذکور روز گذشته توضیح داد، قرار است قوانین موجود تغییر کند تا جست‌وجوگر اینترنتی گوگل برای مانیتور کردن بیماری‌های مختلف در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد و به عبارت دیگر این ابزار معمول به یک دستیار پزشکی و درمانی تبدیل شود

مجلس, سید ابوالفضل موسوی بیوکی, جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی, حبیب‌الله بی‌طرفموسوی بیوکی در مخالفت با وزیر پیشنهادی نیرو:

در برنامه بیطرف نشانی از حل موضوع آب وجود ندارد

نماینده مردم یزد با بیان اینکه ه دلیل سیاست‌های غلط در دولت نهم و دهم موضوع آب از یک مسئله عادی به یک موضوع امنیتی- سیاسی تبدیل شده است، گفت: در برنامه بیطرف نشانی از حل موضوع آب وجود ندارد.

آیت الله سید ابوالقاسم کاشانی, محمد مصدق

متن کامل سندی درباره کودتا علیه مصدق که اخیرا از رده‌بندی محرمانه خارج شد

ایلنا نوشت: آرشیو امنیت ملی ایالات متحده روز ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ دو سند مهم که به تازگی از رده‌بندی محرمانه خارج شده را منتشر کرد که نشان می‌دهد انگلیسی‌ها از آذر سال ۱۳۳۱ پیشنهاد کودتا علیه دولت محمد مصدق را به آمریکایی‌ها داده بودند.