اخبار ایران و جهان

بین الملل, کره شمالی, سفر وزیر خارجه فرانسه به ایران, گفت وگوهای دو کره

لغو دیدار پنس با هیئت کره‌شمالی در کره‌جنوبی/ سفر وزیر خارجه فرانسه به ایران/ تحریم انتخابات ونزوئلا از سوی اپوزیسیون

اعلام وزارت خارجه آمریکا مبنی بر لغو لحظه آخری دیدار معاون رئیس‌جمهوری این کشور با هیات کره‌شمالی در کره‌جنوبی، سفر وزیر خارجه فرانسه طی روزهای آینده به ایران برای گفت‌وگو درباره سوریه و اعلام نتایج یک نظرسنجی مبنی بر این‌که کره‌شمالی بزرگ‌ترین تهدید آمریکا از نگاه مردم این کشور به شمار می‌رود، از جمله مهمترین اخبار جهان در ۱۲ ساعت گذشته است.

راه و مسکن, رییس سازمان مدیریت بحران, محمود نجار

عملیات جستجو و انتقال اجساد متوقف شده‌است

رییس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه پیکرهای کشف‌شده حادثه سقوط هواپیما با کوله‌پشتی به پایین منتقل شدند، گفت: عملیات امروز متوقف شده و مشخص نیست که چه زمانی به پایان می‌رسد.

دولت, رییس‌جمهور

وزیر کشور به صورت کامل حادثه خیابان پاسداران را بررسی کند

رئیس جمهور با صدور پیامی شهادت سه تن از سربازان رشید نیروی اتتظامی و دو تن از بسیجیان سرافرار را در حوادث و اغتشاشات اخیر تسلیت گفت و وزیر کشور را مامور بررسی دقیق این موضوع و ارائه گزارش به افکار عمومی ملت شریف ایران کرد.

اموزش, آموزش و پرورش, بهزیستی, ایلنا, مهدکودک, پیش دبستانی, معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورشواکنش آموزش و پرورش به تجمع مربیان مهدکودک؛

هیچ مربی بیکار نمی‌شود/صدور مجوز مهدکودک همچنان برعهده بهزیستی است

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در واکنش به تجمع مدیران و مربیان مهدکودک، تعدیل و بیکار شدن مربیان مهدکودک را رد کرد و گفت: قرار نیست هیچ "مربی مهدکودکی" بیکار شود و صدور مجوز مهدها همچنان بر عهده بهزیستی است.