اخبار ایران و جهان

سلامت, پا, استرس, دیابت

۱۰ علت تعریق زیاد پاها

همشهری آنلاین: تعریق بیش از اندازه پاها یکی از مشکلات آزادهنده‌ای است که فرد و اطرافیان وی را کلافه می‌کند. هر مشکلی راه حلی دارد و برای حل آن ابتدا باید علت یابی کرد.

حزب موتلفه اسلامی, دولت دوازدهم

اعتماد مجلس به وزرا جای بهانه‌ برای دولت نگذاشت/اصلاح‌طلبان به مرور از روحانی فاصله می‌گیرند

ایسنا نوشت: حمیدرضا ترقی اظهار کرد: اکثریت مجلس با دولت همسو است و قبلا هم تفاهم‌های قابل توجهی میان دولت و نمایندگان مجلس صورت گرفته بود. از این رو این میزان رای اعتماد مجلس به کابینه، امری کاملا طبیعی بود.

مهر از حواشی یک حکم گزارش می‌دهد؛

همه مردان روحانی درمیدان اقتصاد/فرمانده اقتصادی ایران اکنون کیست؟

فرمانده اقتصاد ایران اکنون مشخص نیست.آیا وزیر اقتصاد ریل‌گذاری می‌کند یا سازمان برنامه؟شایدهم بانک مرکزی یا حتی ستاد هماهنگی اقتصادی به دبیری مسعود نیلی.حال بایددید شرح وظایف نهاوندیان چیست.

مجلس دهم, نادر قاضی پور

حاشیه‌ گلابی خوردن قاضی‌پور در جلسه رأی اعتماد| برای کشاورزان این‌کار را کردم،‌می‌دانستم برخی فضولند

نماینده ارومیه در واکنش به طعنه لاهوتی که به گلابی خوردن او در جلسه رأی اعتماد اشاره داشت،‌ پاسخ داد: من این کار را کردم تا رییس جمهور و وزیر جهاد بدانند جلوی ورود میوه خارجی را بگیرند. این کار را عمدا کردم و می‌دانستم یک سری فضول هستند!

موسیقی و هنرهای تجسمی, تالار وحدت, لغو کنسرت‌ها, سازمان تبلیغات اسلامی, تالار اندیشه, قوه قضاییه و لغو کنسرت‌ها, علیرضا وکیلی‌منش, موج جدید لغو کنسرت‌ها, شیوه جدید لغو کنسرت‌ها این بار در پایتخت, گفتند یا کنسرت را کنسل کنید یا شب اجرا هر اتفاقی افتاد خودتان مس, گروه مهراوه, شهرام رضاییشیوه جدید لغو کنسرت‌ها این بار در پایتخت؛

گفتند یا کنسرت را کنسل کنید یا شب اجرا هر اتفاقی افتاد خودتان مسئولید

دست‌اندرکاران گروه مهراوه که قرار بود جمعه گذشته در تالار اندیشه کنسرتی را برگزار کنند؛ در شرایطی قرار داده شدند تا خودشان اقدام به تعطیلی کنسرت‌شان کنند. ظاهرا این‌بار لغو کنسرت‌ها قرار است با تغییر شکل، به شیوه‌های دیگری ادامه پیدا کند.