اخبار ایران و جهان

موسیقی و هنرهای تجسمی, نمایشگاه عکس تکه‌های زمان , سپیده براتعلی ترکمن چنگیزی

برای خلق یک اثر هنری داشتن زاویه دید مهم است

سپیده براتعلی ترکمن چنگیزی (عکاس) گفت: برای خلق یک اثر هنری، داشتن زاویه دید مهم است، نه امکانات، چرا که باید یک هنرمند در این مسیر، سبکی خاص برای خود بسازد و سبک‌های موجود را به درستی اجرا کند.

حسن روحانی, انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، انتخابات 96، رفع حصر،

روایت تاجگردون از جسارت و تابو شکنی‎های انتخاباتی روحانی و رئیسی/ رفع حصر سخت‎تر از برجام نیست

ایلنا نوشت: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان این‌که حل مشکلاتی همچون رفع حصر و لغو ممنوع‌التصویری سخت‌تر از برجام نیست و نیاز به مذاکره دارد، گفت: تابوی عدم استفاده از اقلیت‌های مذهبی، قومی و زنان در کابینه باید شکسته شود.

احمد جنتی, شورای نگهبان

آیت‌الله جنتی: سلامت انتخابات را تایید می‌کنم/ بخشی از تخلفات در همه دوره‌ها بوده است

رئیس مجلس خبرگان رهبری از حضور حماسی مردم در انتخابات قدردانی و تاکید کرد: از جانب خودم و خبرگان با همه وجودم از مردم تشکر می کنم که نشان دادند هنوز زنده و سرپا و به اسلام ، انقلاب، امام راحل و رهبرشان وفادار هستند.

محمدباقر نوبخت, انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم, شورای نگهبان

پاسخ نوبخت به اتهامات علیه وزارت کشور: بنا بر نظر شورای نگهبان از ساعت 24 رای نگرفتیم

با گذشت 5 روز از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، همچنان انتقاداتی به روند برگزاری این انتخابات مطرح است که مهمترینش پایان رای گیری در ساعت 24 روز جمعه 29 اردیبهشت است؛ آن هم در شرایطی که هنوز صف طویلی از مردم منتظر ارائه رای بودند.

سیاست خارجی, حسن روحانی, رضا نصری, انتخابات 96رضا نصری در گفت‌وگوی تفصیلی با ایلنا:

انتخاب روحانی نگرانی سرمایه‌گذاران خارجی را برطرف کرد/ تلاش‌های بی‌وفقه عادل‌ الجبیر به دیوار سنگیِ ظریف برخورد می‌کند

رضا نصری، تحلیل‌گر ارشد مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: انتخاب مجدد حسن روحانی احتیاط‌ها و نگرانی‌ها را تا حدود زیادی برطرف کرده است و قطعاً از این پس شاهد رونق بیشتری در حوزه‌های مختلف خواهیم بود.

انفجار در کنسرت آریانا گرانده، آریانا گرانده، عکس آریانا گرانده، فیلم انفجار کنسرت آریانا گرانده، انفجار منچستر آریانا گرانده،کنسرت آریانا گرانده، جزئیات انفجار کنسرت آریانا گرانده، آریانا گرانده داعش، سلمان عابدی، سلمان رمضان عابدی

انفجار در کنسرت منچستر آریانا گرانده/ حضور ارتش در خیابان های بریتانیا

پس از انفجار تروریستی منچستر در کتسرت آریانا گرانده، بریتانیا از وحشت خطر وقوع مجدد حملات تروریستی دست به دامن ارتش شد. ترزا می، نخست‌وزیر بریتانیا گفته که همدستان احتمالی سلمان عبیدی ممکن است برای حملات دیگر هم نقشه‌هایی داشته باشند.

پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا/ مردم در کلان شهرها خواستار تغییر شدند

استانها- ایرنا- پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت همزمان با رفراندوم ریاست جمهوری در سراسر کشور برگزار شد و آمارها موید آن است که مردم بویژه در کلان شهرها با برگزیدن کاندیداهای اصلاح طلب، خواستار تغییر در رویکردهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به نفع جامعه روستایی، شهری و کشور شدند.

انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم

فیگارو: پیروزی روحانی، بهترین خبر خاورمیانه بود

ایرنا نوشت: تارنمای خبری فیگارو پرشمارگانترین روزنامه فرانسه با ارائه تحلیلی از نتایج دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، نوشت: «پیروزی درخشان حسن روحانی در انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت، بهترین خبر خاورمیانه در نیمه نخست سال 2017 است.»