اخبار ایران و جهان

هفته قهرمانی مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - ششمین هفته مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس به عنوان هفته پایانی و موسوم به هفته قهرمانی این مسابقات، عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل و سنتی منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

رئیس میراث فرهنگی آبادان و خرمشهر:

بناهای تاریخی بازمانده از جنگ در خرمشهر و آبادان احیا می شوند

خرمشهر - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آبادان و خرمشهر از انجام طرح مطالعاتی برای احیای بناهای تاریخی بارمانده از جنگ ایران و عراق در شهرستان‌های خرمشهر و آبادان خبر داد.

مسئول شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری : رقابت تمام و اکنون فصل رفافت است

ساری - ایرنا - مسئول شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با تبریک مشارکت گسترده مردم در انتخابات و پیروزی دوباره دکتر حسن روحانی در انتخابات ، گفت : با اتمام انتخابات ، رقابت تمام شده و اکنون فصل و زمان رفاقت برای سازندگی کشور است.

آیت الله شبیری زنجانی در دیدار رئیس جمهوری:

شما فرزند حوزه و بزرگ شده مکتب اهل بیت(ع) هستید

قم- ایرنا- آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید در دیدار رئیس جمهوری خطاب به دکتر روحانی گفت: شما فرزند حوزه و بزرگ شده مکتب اهل بیت(ع) هستید، دیانت مردم را در درجه اول اهمیت قرار دهید.

وزیر تعاون: دولت مصمم به استیفای حقوق خانواده های جانباختگان معدن آزادشهر است

گنبدکاووس - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تسلیت جان باختن 43 معدنکار معدن زمستان یورت آزادشهر اظهار داشت: دولت مصمم است تا آخر موضوع حادثه و مقصران احتمالی آن را پیگیری و حقوق خانواده های جانباختگان را استیفا کند.

پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان شد

اهواز -ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: با سید سیروس پورموسوی سرمربی پیشین استقلال برای هدایت تیم فولاد خوزستان به توافق رسیدیم.

رئیس فدراسیون ورزش مدارس کشور:

افزایش 15برابری شرکت کنندگان در مسابقات سراسری دانش آموزان کشور در چهار سال اخیر

مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش مدارس کشور از افزایش 15برابری شرکت کنندگان در مسابقات سراسری دانش آموزان کشور در چهار سال اخیر خبر داد و گفت: این تعداد از هزار نفر در سال 92 به 15 هزار نفر در سال تحصیلی جاری رسیده است.

۲۲ روز از بهار سیاه زمستان یورت گذشت؛

۴۳ معدنچی آزادشهر شهید اعلام شوند/ انتشار و انفجار گاز علت حادثه

گرگان- اعلام شهادت ۴۳ معدنچی جان‌باخته در حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر مهم‌ترین خواسته خانواده معدنچیان است تا جایی که بازماندگان آن‌ها حاضرشده‌اند مستمری و همه مزایای خود را ببخشند.