اخبار ایران و جهان

مجلس, قاسم میرزایی نیکومیرزایی در گفت‌وگو با ایلنا:

حق نداریم به نام مصلحت، به مردم دروغ بگوییم / مردم باید بدانند چه‌کسانی نمی‌خواهند مطهری نایب رییس مجلس باشد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس دهم با اشاره به انتخابات هیات رییسه مجلس نسبت به پروژه حذف مطهری هشدار داد و گفت: حق نداریم به نام مصلحت، به هم‌وطنان نجیب و بی‌ادعایمان دروغ بگوییم

میراث فرهنگی و گردشگری, عتبات, ماه مبارک رمضان

قیمت سفر به عتبات کاهش یافت

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان از روز گذشته آغاز شده و تا پایان نیمه اول این ماه ۴۰ کاروان یعنی حدود ۲ هزار زائر به عتبات اعزام می‌شوند.

رمضان 96، موارد منع پزشکی روزه، روزداری سلامتی، سلامت روزه داری، بیماری قند و روزه داری، مرض قند، دیابتی ها چگونه روزه بگیرند، دیابت روزه، مرض قند روزه، بیمارانی که نباید روزه بگیرند، بیمارانی که نمی توانند روزه بگیرند، بیماری هایی که روزه را ممنوع می کنند، کدام بیماران نباید روزه بگیرند، کدام بیماران نمی توانند روزه بگیرند، موارد طبی منع روزه، منع روزه پزشکی، روزه ماه رمضان، ممنوعیت روزه،دیابتی ها چگونه روزه بگیرند؟

رمضان ۹۶/ بیماری قند و روزه داری

بیمارانی که روزه گرفتن منجر به وخامت بیماریشان می شود، حتما باید با پزشک مشورت کنند و اثرات روزه بر بدن و داروهای خود را بدانند. دیابت یا بیماری قند یکی از مهمترین این بیماری هاست. عوارض گرسنگی و تشنگی طولانی برای مبتلایان به مرض قند موضوع این بحث است.

عاملان شهادت مرزبانان ارومیه با پاسخ دندان شکن مواجه می شوند

ارومیه- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به شهادت 2 مرزبان ارومیه در درگیری روز گذشته/شنبه/ با اشرار گفت: این مرزبانان غیور جان خود را برای برقراری امنیت پایدار کشور تقدیم کردند و عاملان شهادت آنان با پاسخ دندان شکن مواجه می شوند.

یمن, امارات متحده عربی

عکس| امارات تصرف جزیره سقطری یمن را آغاز کرد

امارات رسما ظرف چند روزگذشته با برقراری پروازهای هوایی از ابوظبی به جزیره تحت تصرف سقطری یمن و اعطای تابعیت اماراتی به ساکنان این جزیره از نقش نظامی خود در ائتلاف عربی برای اجرای نقشه اشغال برخی جزایر یمن سوء استفاده کرد.