اخبار ایران و جهان

مریخ

عکس خارق‌العاده ناسا از سلفی در مریخ!

تاکنون روی مریخ سلفی گرفته اید؟ مریخ نورد کنجکاوی بر روی مریخ این کار را کرده است. این سلفی از تعداد زیادی عکس کوچکتر درست شده است و به همین خاطر بازوی مکانیکی که دوربین را نگه داشته در عکس مشخص نیست. سایه این بازو اما در تصویر به خوبی دیده می‌شود.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب, محمود واعظی, زلزله

نظر رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره قول متفاوت سردار سلیمانی /آقای حقانیان گفت قصد توهین نداشته است

ایسنا نوشت: رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با زلزله‌زدگان گفت: تلاش خود در این زمینه را افزایش داده و تلاش خواهیم کرد رضایت زلزله زدگان و رضایت رهبری فراهم شود.

سیاه جامگان، پلمب سیاه جامگان، باشگاه مشهد، سیاه جامگان مشهد، نام سیاه جامگان، اسم باشگاه سیاه جامگان، باشگاه سیاه جامگان، امام جمعه مشهد، تیم مشهد، تغییر نام سیاه جامگان، مالک سیاه جامگان،

ماجرای پلمب سیاه جامگان | علت پلمب باشگاه، اسمش بود؟ | نظر امام جمعه مشهد درباره نام سیاه جامگان

ماجرای پلمب سیاه جامگان | ديروز يک خبر عجيب بازي سياه‌جامگان و استقلال را تحت تأثير قرار داد. اين بازي قرار بود ساعت ١٤:٤٥ دقيقه در ورزشگاه ثامن مشهد آغاز شود اما چند ساعت قبل پلمب باشگاه سياه‌جامگان و احتمال تعويق بازي همه را شوکه کرد. اداره نظارت بر اماکن نيروي انتظامي صبح ديروز باشگاه سياه‌جامگان را پلمب کرد.

مجلس دهم, استان کرمانشاه, زلزله, مسکن مهر, اسحاق جهانگیری

پس‌لرزه‌های سخنان جهانگیری در مورد مسکن مهر در مجلس| چه کسی جواب تخریب مسکن مهر را می‏‎دهد؟

تسلیت به مردم زلزله‎زده کرمانشاه نقطه مشترک نطق‌های میان دستور نمایندگان در جلسه علنی امروز بود. البته نماینده مردم مشهد پای صحبت‌های معاون اول در مورد مسکن مهر کرمانشاه را هم به مجلس باز کرد.

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب, زلزله

عکس| تصویری از همدردی رهبری با زلزله‎زدگان/ بازدید از روستای کوئیک

کانال تلگرامی khamenei.ir تصویری از همدردی رهبر معظم انقلاب در جمع مردم زلزله‌زده کرمانشاه منتشر کرده است. رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه از روستای زلزله‎زده کوئیک نیز بازدید کردند.

محیط زیست, هوای تهران

هوای تهران ناسالم شد

هوای شهر تهران امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه برای گروه‌های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.

خودرو

تصاویر جاسوسی از داخل شاسی بلند لامبورگینی

چهارم دسامبر روزی است که نهایتاً چشممان به جمال سوپر شاسی‌بلند لامبورگینی اوروس روشن خواهد شد؛ اما نیازی نیست تا آن زمان منتظر دیدن کابین خودرو بمانیم زیرا اخیراً تصاویر کابین اوروس در فضا مجازی منتشر شده است.

استان کرمانشاه, آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب, زلزله

رهبر انقلاب: اولویت فعلی تامین مسکن زلزله‌زدگان است

مقام معظم رهبری وظایف مسئولان را در قبال زلزله‌زدگان استان کرمانشاه، بسیار سنگین خواندند و تاکید کردند: مهمترین اولویت کنونی، مسئله تامین مسکن زلزله‌زدگان و بازسازی مناطق تخریب‌شده و آسیب‌دیده است که باید با پشتیبانی دستگاه‌های مختلف نظامی و غیرنظامی و با مدیریت متمرکز و کار جهادی و با سرعت عمل لازم، انجام گیرد.