اخبار ایران و جهان

مجلس, محمدرضا عارف, دونالد ترامپ, سخنرانی ترامپ در سازمان ملل

سخنرانی ترامپ آن‌قدر نفرت‌انگیز بود که حمایت مردم آمریکا را هم به‌دنبال نخواهد داشت / افراط‌گرایان و خشونت‌طلبان روزبه‌روز در جهان منزوی‌تر می‌شوند

رییس فراکسیون امید مجلس، سخنرانی ترامپ را به‌قدری نفرت‌انگیز دانست که حتی حمایت مردم آمریکا را نیز به‌دنبال نخواهد داشت.

باشگاه استقلال

وقتی پوپولیسم لباس آبی می‌پوشد

باید ترسید از یارکشی‌ها، آن‌جا در پخش زنده تلویزیونی، در حالی که همه می‌دانستند که میلیون‌ها چشم و گوش حواسشان هست، باز هم نان قرض می‌دادند.

دونالد ترامپ

واکنش لاوروف به سخنان ترامپ در سازمان ملل

واحد مرکزی خبر نوشت: وزیر امورخارجه روسیه گفت مسکو از موضع انعطاف ناپذیر واشنگتن در قبال مسئله هسته ای ایران،‌ که یک بار دیگر در سخنان دونالد ترامپ مورد تاکید قرار گرفت نگران است.

مستمری بگیران, صندوق بازنشستگی کشوری

بدون اصلاح پارامتریک نظام بازنشستگی به سرنوشت یونان دچار می شویم

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه معتقد است که اگر ایران همانند ۱۱۴ کشور دنیا در اصلاح پارامتریک نظام بازنشستگی اقدام نکند همانند یونانی ها به سرنوشتی تلخ دچار خواهد شد که نتیجه آن فروش ذخایر ملی برای پرداخت حقوق بازنشستگان است.

كلان ، پولی ، مالی, خصوصی سازی, رسانه, سود سهام, سهام عدالت, قانون

نحوه توزیع سود سهام عدالت مطابق با قانون است

سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای، در پاسخ به مطلب منتشره در یکی از رسانه ها مبنی بر تقسیم سهام عدالت به دور از چشم مجلس تصریح کرد: به موجب مصوبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وظیفه تقسیم سود سهام عدالت به عهده سازمان خصوصی سازی گذاشته شده است.

محمدعلی عزیز جعفری, سپاه پاسداران, امیر سرتیپ کیومرث حیدری

واکنش فرمانده کل سپاه به اتهام‌زنی ترامپ؛ پاسخ‌های دردناکی را ظرف ماه‌های آینده دریافت خواهند کرد

تسنیم نوشت:فرمانده کل سپاه گفت: با شکست های پی در پی و خرد کننده ای که آمریکایی‌ها به ویژه در منطقه از ایران دریافت کرده‌اند طبیعی است که سیستم عصبی و انسجام فکری آنها به هم ریخته باشد.

دولت, حسن روحانی, برجام

منتظر عذرخواهی ترامپ از ملت ایران هستیم/ دلیلی برای گفت‌وگو با آمریکا وجود ندارد

رییس‌جمهور با بیان اینکه بعد از برجام فضای بسیار مناسبی برای توسعه روابط ایران با کشورهای دیگر به ویژه در زمینه اقتصادی فراهم شده است، گفت: بعد از برجام میلیاردها دلار در ایران از طریق کشورهای خارجی سرمایه گذاری شده و ده‌ها میلیارد اعتبار از طریق بانک‌های خارجی فراهم شده است.