اخبار ایران و جهان

اخبار سلامت، استرس، اضطراب، تشویش، نگرانی، درمان استرس، علت استرس، مقابله با استرس، پیشگیری از استرس، درمان اضطراب، علت اضطراب، مقابله با اضطراب، پیشگیری از اضطراب،

اضطراب چیست؟ چطور با اضطراب مبارزه کنیم؟

این یک تصور اشتباه رایج است که ” افراد مضطرب معمولا ضداجتماعی ، کم توجه و یا بیش از حد دراماتیک هستند ” . بلکه واقعیت این است که این‌جور اشخاص همه چیز پیرامون‌شان را آن‌قدر پردازش و تحلیل می‌کنند که نمی‌توانند از عهده پاسخ بسیاری از پرسش‌ها و افراد و اطلاعات سنگین به‌طور همزمان برآیند .

مهدی طارمی, مهدی مهدوی‌کیا, باشگاه پرسپولیس

صحبت‌های مهدوی‌کیا درباره طارمی و بازی حساس پرسپولیس

پیروزی دیلی نوشت: ستاره سابق پرسپولیس و تیم ملی کشورمان پیش از دیدار پرسپولیس با الاهلی گفت: بازی مقابل الاهلی یک بازی مهم است و من فکر می‌کنم مهاجمان پرسپولیس به خصوص مهدی طارمی می‌توانند در نتیجه بازی تغییر ایجاد کنند.

حیات وحش, اردن, عکس, محیط زیست جهان, عکس روز خبری, حیوانات

عکس روز: توله شیر

همشهری آنلاین: یک توله شیر تازه به دنیا امده در محل حفاظت‌ حیات وحش «الماوی» در جارش در اردن در روز پنجشنبه ۱۷ اوت (۲۶ مرداد) ۲۰۱۷.

کودتای 28 مرداد, آیت الله سید ابوالقاسم کاشانی

ردپای خاطرات گمشده«آیت‌الله‌کاشانی»در خانه سوت‌وکور پامنار

خیابان پامنار تهران خانه‌ای را در خود جا داده که نه تابلویی دارد نه راهنمایی. خانه‌ای که روزی از محمدرضا شاه گرفته تا نخست وزیرها و روشنفکرها رفت و آمدی به آن داشتند. خانه‌ای که محمد مصدق را چندین بار به خود دیده بود و کتاب‌های تاریخی هم درباره نقش آن در تحولات آن سال‌ها نوشته‌اند. خانه «آیت‌الله سید ابوالقاسم کاشانی»

بین الملل, دونالد ترامپ, هنر معامله, تونی شوارتس

ترامپ شاید زودتر از پاییز استعفا ده

نویسنده کتاب «هنر معامله» گفته است که «دونالد ترامپ» دوره ریاست‌جمهوری را به پایان نخواهد رساند. همزمان، تردید در مورد اجرای برنامه‌های اقتصادی ترامپ از رونق بازار سهام آمریکا کاسته است.