اخبار ایران و جهان

روز قدس، توهین به روحانی، فیلم توهین به روحانی در روز قدس، فیلم توهین به روحانی، فیلم شعار علیه روحانی، بنی صدر، توهین به رئیس جمهور، توهین به روحانی در راهپیمایی روز قدس، توهین به روحانی در روز قدس، روحانی در روز قدس، واکنش به توهین به روحانی در روز قدس، حواشی روز قدس، واکنش به حواشی روز قدس، فیلم حواشی روز قدس، توهین به رئیسی، توهین به روحانی برنامه ریزی شده بود، توهین برنامه ریزی شده، توجیه توهین به روحانی، علت توهین به روحانی در روز قدس، علت توهین به روحانی، اعتراض به روحانی، شعار

توهین به روحانی در روز قدس | توجیه فحاشان به روحانی چه بود؟

توهین به روحانی در روز قدس | توجیه فحاشان به روحانی در روز قدس، این است که این توهین ها مشتی است در برابر خروارها اهانتی که شخص رئیس جمهور انجام داده است!! یکی از معروف‌ترین اعتراضات به اهانت‌های دکترروحانی همین خطاب منتقدان به "بی‌شناسنامه" است. اما روحانی چه می گوید؟

رسانه, قادر باستانی, تخریب ناجوانمردانه روحانیقادر باستانی در گفت‌وگو با ایلنا:‌

تخریب ناجوانمردانه روحانی، مردم را از رسانه‌های اصولگرا دورتر می‌کند

این روزها، کشور شاهد هجمه سنگین و بی‌سابقه‌ای بر رییس‌جمهور منتخب مردم است. رسانه‌های اصولگرا از هر فرصتی برای حمله و تخریب حسن روحانی بهره می‌گیرند. گرچه انتخابات به پایان رسیده و به تأیید شورای نگهبان رسیده، اما این رسانه‌ها هنوز از حال و هوای رقابت‌های انتخاباتی بیرون نیامده و با آهنگ تندتری به حملات خود ادامه می‌دهند.

سیاست داخلی, علی‌عسکری

علی‌عسکری: ۲۰:۳۰ وارد حواشی شده و باید رویه خود را تغییر دهد/نگاه ما دوری از اخبار تخریبی است

رئیس رسانه ملی با اشاره به ویژگی‌های بخش خبری ۲۰:۳۰ ضمن تشکر از رویکرد این بخش خبری، گفت: پیشتر این بخش را با بسته‌های خبری جذاب و البته آمیخته به طنز می‌شناختیم ولی گاهی می‌بینیم این بخش وارد حواشی شده و نگاه منفی به وقایع دارد که باید این رویه تغییر کند.

عباس عبدی, حسن روحانی, اصولگرایان

عباس عبدی:اتفاق روز جمعه مثل حمله به لاریجانی در قم و حمله به مطهری در شیراز،سازماندهی شده است

عباس عبدی در روزنامه ایران نوشت:اتفاقی که در روز جمعه رخ داد را چگونه می‌توان تحلیل و ارزیابی کرد؟ آنان که مرتکب این اقدام شدند، چه کسانی هستند؟ آیا این اقدام برنامه‌ریزی شده بود؟ چنین اقدامی چه عوارضی دارد؟ چگونه می‌توان مانع از بروز این رفتارها شد؟

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب, صادق لاریجانی

موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان به مناسبت عید فطر

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات یک‌هزار و چهل و نُه نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

موسیقی و هنرهای تجسمی, ربنا, رضا مهدوی

"ربنا"یی که پخش نشد

ماه مبارک رمضان امسال در حالی به پایان می‌رسد که با تمام کش و قوس‌ها پیرامون پخش شدن یا نشدن قطعه "ربنا"، این اثر از تمام خروجی‌های رسانه ملی کنار گذاشته شد.

لیگ برتر هفدهم, کاریکاتور, باشگاه پرسپولیس

بیرانوند متری چند؟

«طاهری اعلام کرد: قیمت بیرانوند شش میلیارد تومان است!» این خبر سوژه امروز محمدرضا میرشاه ولد برای خبر ورزشی شده است.