اخبار ایران و جهان

تقویت سهم نهادهای مردمی در مأموریت‌های پلیس

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: اربعین فرصت طلایی پلیس برای ارائه خدمات شایسته به زائران را فراهم می کند تا در کنار مأموریت نظم و امنیت به تقویت رشد و ارتقاء رابطه صمیمی با آنان بپردازد.

با وحشت از زیاده‌روی فدرال‌رزرو؛

شاخص‌های وال‌استریت سقوط کرد/ داو جونز ۴۰۰ واحد از دست داد

در معاملات دوشنبه شب در آمریکا، با وحشت سرمایه‌گذاران از این که برنامه افزایش نرخ بهره فدرال‌رزرو، خارج از توان تحمل اقتصاد آمریکا و بازارهای سهام باشد، وال‌استریت به شدت سقوط کرد.

شورای شهر, حمل و نقل شهری

واگذاری پروژه‌های بزرگ شهری نمادی از امنیت سرمایه‌گذاری در کشور است

همشهری‌آنلاین: عضو شورای شهر تهران گفت: واگذاری پروژه‌های بزرگ‌مقیاس به بخش خصوصی نمادی از امنیت سرمایه‌گذاری کشور در سطح بین‌المللی و افزایش اعتبار جهانی کشور در نهادهایی مانند بانک جهانی تلقی می‌شود.

آمریکا, روسیه

گزارش تازه سنا: روسیه در تمام شبکه‌های اجتماعی به نفع ترامپ تبلیغ کرده است

همشهری آنلاین: دخالت‌های روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست‌جمهوری آمریکا که با دو هدف ایجاد انگیزه در میان هواداران ترامپ و ایجاد سردرگمی و سرخوردگی در میان لیبرال‌های آمریکا انجام شده گسترده‌تر از آن بوده است که تصور می‌شد.

روایت وزیر اطلاعات از تجهیز جریانات تروریستی در خارج از مرزهای ایران

وزیر اطلاعات با بیان این که در حال حاضر تروریست‌ها از مراکز آموزشی مجهز و انبارهای عظیم اسلحه برخوردارند گفت که اگر قبلا تروریست‌ها با یک پیکان وانت و چند اسلحه کلاشینکف وارد کشور می‌شدند امروز با موتورهای قوی، ماشین‌های شاسی بلند، اسلحه تیربار و یا توپ‌های ضد هوایی به مرزها تعرض می‌کنند.