اخبار ایران و جهان

مجلس, بودجه سال ۹۷

مجوز مجلس به بانک‌ها برای ارائه تسهیلات ارزی جهت توسعه حمل و نقل درون و برون شهری

نمایندگان مجلس، شرایط اعطای تسهیلات ارزی به سرمایه‌گذاران بخشهای خصوصی، تعاونی و شهرداری‌ها برای طرحهای توسعه‌ای سازمان‌های توسعه‌ای و نیز انواع مختلف حمل و نقل درون و برون‌شهری را مشخص کردند.

روابط کار, طرح کارورزی, برنامه های توسعه اشتغال دولت دوازدهمعیسی منصوری تاکید کرد:

ریالی برای اجرای برنامه‌های توسعه اشتغال پرداخت نشده/ به بنگاه‌محوری انتقاد دارم/اعتباری برای اجرای سیاست‌های فعال بازار کار نداریم

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار تاکید کرد که ریالی برای اجرای برنامه‌های توسعه اشتغال به دستگاه‌های ذی‌‌ربط پرداخت نشده است.

دولت, سید حسن قاضی زاده هاشمی, سیدحسن قاضی زاده هاشمی

برخی تا می‌‌توانستند یاس را در جامعه تبلیغ کردند/ باید جامعه را از کم‌نشاطی نجات دهیم/ سیاه‌نمایی‌ها از تریبون‌ها و رسانه‌های داخلی آغاز شد

وزیر بهداشت تاکید کرد: مردم هم به‌دلیل تناقضات موجود دچار سردرگمی شده‌اند، یک طرف ترامپ و نتانیاهو می‌گویند برجام خوب نیست و طرف دیگر افرادی که تمام افتخارشان مبارزه با صهیونیسم است هم می‌گویند برجام خوب نیست.

موسیقی و هنرهای تجسمی, سازمان میراث فرهنگی, سید عباس صالحی, موزه هنرهای معاصر تهران, مجید ملانوروزی, سید محمدمجتبی حسینی, انتقال موزه هنرهای معاصر به سازمان میراث فرهنگیوزیر ارشاد، معاون هنری و مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی در پاسخ به ایلنا؛

خبر انتقال موزه هنرهای معاصر به میراث فرهنگی تکذیب شد/علاقمندی میراثی‌ها همچنان ادامه دارد

صالحی اعلام می‌کند: خبر انتقال موزه به میراث فرهنگی را تکذیب می‌کنم. ملانوروزی اما می‌گوید: یک سالی می‌شود که میراث فرهنگی در موضوعاتی مثل حراجی‌ها و موزه هنرهای معاصر مایل است که همکاری داشته باشد.

سلامت و رفاه اجتماعی, مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان, امید محدثمدیرکل ساماندهی امور جوانان در گفت‌وگو با ایلنا:

اعتبار اشتغالزایی جوانان اختصاص داده نشد/ایجاد مشکل در اعطای وام به قشر جوان/آمار آسیب‌های اجتماعی محرمانه است

مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار بود که تسهیلات ۰.۲۷ درصد از مالیات ارزش افزوده به وزارت جوانان برای حوزه اشتغال تخصیص داده شود که هنوز تخصیص داده نشده است و به همین خاطر اعطای وام با مشکل مواجه شده است.