اخبار ایران و جهان

مدیرعامل سایپا تغییر کرد

با انتخاب هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمدرضا سروش به عنوان مدیرعامل این گروه خودروسازی انتخاب و جایگزین محسن قاسم جهرودی شد.

آمریکا, آمریکا ۹۳, دونالد ترامپ ۲۰۱۷, اروپا, ترامپ, اتحادیه اروپا

ترامپ: هیچ‌کس با ما بدتر از اتحادیه اروپا رفتار نمی‌کند

همشهری آنلاین: دونالد ترامپ اتحادیه اروپا را به سوءاستفاده تجاری از آمریکا و رفتار "خصومت‌آمیز" با این کشور متهم کرده است. او مجددا از سهم آمریکا در پرداخت بودجه ناتو نیز انتقاد کرده و گفته آمریکا نباید متقبل چنین هزینه‌ای شود.

ویدئو / طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت

مرحله دیگری از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت با هدف دستگیری عاملان جرائمی نظیر سرقت و نیز خرید و فروش مواد مخدر، صبح سه‌شنبه (۲۴ مهر) با حضور رئیس پلیس پایتخت برگزار شد. سردار حسین رحیمی در حاشیه این برنامه همچنین اعلام کرد که هرگونه خرید و فروش ارز در کوچه و خیابان‌ها ممنوع است.

استاندارد سیستم‌های آشکار سازی و اعلام حریق تصویب شد

استاندارد سامانه‌های آشکارسازی و اعلام حریق، تجهیزات اعلام حریق- آژیرها که با همکاری کارشناسان آزمایشگاه سامانه الکترونیکی وهوشمند مرکز خدمات پدافند غیر عامل سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف تدوین شده است، از سوی سازمان ملی استاندارد ایران به تصویب رسید.

گزارش میدانی مهر از فردوسی؛

بازار داغ خرید دینار عراق/ صرافی بانکها دلار را ۱۳۴۰۰ می‌فروشند

با نزدیک شدن به ایام اربعین، بازار خرید و فروش دینار هم داغ شده و بخشی از فعالیت صرافی‌ها و دلالان نیز معطوف به معامله همین ارز شده است؛ بر این اساس هر دینار عراق ۱۳ تومان فروخته می‌شود.

نیاز تهران به ۳۷۴ مخزن آب اضطراری در زلزله/ ابلاغ دستورالعمل کمک استان‌ها به تهران به‌زودی

رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در گزارشات ارائه شده ۳۷۴ مخزن آب اضطراری در شهر تهران نیاز داریم و امروز سومین مخزن افتتاح می‌شود که اگر همین روند ادامه پیدا کند در جای خوبی قرار خواهیم گرفت.

تصویری, عادل فردوسی‌پور, عادل فردوسی‌پو

زیر تیغ

۵ ماه قبل، وقتی تغییر و تحولات مدیریتی در شبکه۳سیما کلید خورد و علی فروغی بر مسند مدیریت این شبکه نشست، همه تقریبا مطمئن بودند که روزهای خوبی در انتظار عادل فردوسی‌پور و برنامه پربیننده‌اش نخواهد بود.

تصویری, عکس, عکس روز خبری

عکس روز: بادکنک‌ها کنار دیوار

همشهری آنلاین: اعضای خانواده‌های مهاجر که در آمریکا و مکزیک زندگی می‌کنند، در سیوداد خوارز مکزیک پس از شرکت در مراسمی به نام «آغوش نه دیوار» در منطقه مرزی بادکنک به هوا می‌فرستند.