اخبار ایران و جهان

انتظامی حوادث, رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا

تشکیل اداره مبارزه با پولشویی در پلیس

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در زمینه پولشویی مواد مخدر گفت: افرادی نیز در این زمینه شناسایی شده و با آنها برخورد شده است. همچنین اداره مبارزه با پولشویی در پلیس ایجاد شده و فرآیندهای آنها را رصد می‌کنیم و با اشراف اطلاعاتی تلاش داریم با این افراد نیز برخورد کنیم.

سیاست خارجی, شمخانی, بارزانی

برگزاری همه‌پرسی در اقلیم موجب ایجاد هزینه‌های گسترده برای مردم عراق و کشورهای همسایه شد

نخست وزیر اقلیم کردستان عراق در راس هیئتی بلندپایه ظهر امروز با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون آخرین تحولات اقلیم کردستان عراق و منطقه گفت‌وگو کرد.

حقوقی قضایی, کانون وکلا, ذبیح الله خداییان

قوه قضاییه نمی‌خواهد کانون‌های وکلا را تحت حاکمیت خود بگیرد/ وکلا در پیش‌نویس لوایح و آسیب‌شناسی قوانین کمک کنند

معاون حقوقی قوه قضاییه راجع به بازرسی‌های هنگام ورود وکلا به مجتمع‌های قضایی گفت: این موضوع بستگی به تعامل کانون‌های وکلا با روسای دادگستری دارد و می‌شود این میزان کاهش یاسد همانگونه که در برخی استان‌ها این مشکل وجود ندارد

سانچی sanchi, تجمعات اعتراضی, بودجه 97, مجلس دهم, فراکسیون امید در مجلس دهم, محمد رضا عارف

عارف:توافق برای بازدید نمایندگان از اوین/اعتراض حق مردم است/استفاده از پیام رسان داخلی در اولویت است

رییس فراکسیون امید با تاکید بر لزوم به رسمیت شناختن آزادی برگزاری تجمعات، از تشکیل کارگروهی در این فراکسیون برای پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان ناآرامی‌های اخیر و ملاقات با این افراد خبر داد.

جامعه, استاندار تهران, محمدحسین مقیمی

موافقت مشروط استانداری تهران با طرح ترافیک جدید

استاندار تهران در مورد اجرای طرح جدید ترافیک در شهر تهران که توسط شهرداری تهران پیشنهاد شده است، گفت: طرح جدید ترافیک که از سوی شهرداری پیشنهاد شده است اگر کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک را به همراه داشته باشد استانداری تهران با آن موافق است.

محیط زیست, عیسی کلانتری, رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست

علت بروز ریزگرد‌ها در خوزستان از زبان کلانتری

رییس سازمان محیط زیست علت بروز ریزگرد‌ها در استان خوزستان و استانهای اطراف را تخصیص نیافتن حقابه‌های محیط زیستی دانست و خاطرنشان کرد: منشاء ریزگرد‌ها در این فصل ۱۰۰ درصد داخلی است و باید با تامین حقابه این مشکل را برطرف کرد.