اخبار ایران و جهان

باشگاه اقتصاددانان

سایه ترامپ بر انتخابات آلمان

از زمان انتخاب ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا، اعتماد مردم آلمان روز به روز نسبت به آمریکا کمتر شده است. بر اساس یک نظرسنجی که در ...

دولت دوازدهم, وزارت علوم, وزارت نیرو

وزرای پیشنهادی علوم و نیرو تا مهر معرفی می‌شوند/دولت تلاش دارد نظرات رهبری را محقق کند

در حاشیه جلسه امروز هیات دولت معاون پارلمانی رئیس جمهور از احتمال معرفی شدن دو وزیر پیشنهادی دولت تا مهرماه خبر داد. وزیر کشور هم می گوید دولت تلاش دارد نظرات رهبری را در حوزه های اقتصاد مقاومتی محقق کند.

آژانس بین المللی انرژی اتمی, توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام

در کنفرانس اتمی وین چه گذشت؟

همزمان با رایزنی های فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک در دفاع از توافق هسته ای ایران (برجام)، نمایندگان کشورهای عضو این اتحادیه در کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین نیز بر اهمیت برجام به عنوان یک دستاورد بین المللی تاکید کردند.

توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام

توضیحات موگرینی پس از نشست کمیسیون مشترک برجام

ایرنا نوشت: هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پایان نشست کمیسیون مشترک برجام از توافق هسته ای به عنوان یک دستاورد راهبردی برای جامعه جهانی دفاع کرد و گفت: آمریکا پذیرفته که ایران کاملا به برجام پایبند است.

شهری, سازمان تامین اجتماعی, کسب و کار, استانبول, کسبه, پلاسکو

کسبه پلاسکو در میدان منیریه تجمع کردند+عکس

کسبه پلاسکو نه تنها خواستار تعیین تکلیف در رابطه با واحدهایی از این ساختمان هستند که بعد از حادثه پلاسکو همچنان سالم است؛ بلکه خواهان رسیدگی هرچه سریعتر در رابطه با این ساختمان و تعطیلی کسب و کار خود هستند.

تغذیه, چاقی, قهوه‌

آشنایی با ۵ عادت غذایی برای کاهش وزن

همشهری آنلاین: برای کاهش وزن، باید روی عادت‌های غذایی‌تان تمرکز کنید. مشکل تغذیه‌ای‌تان را از ریشه حل کنید، عادت‌های غذایی‌تان را ارزیابی کنید و هر جا که لازم دیدید تغییر دهید، حتماً این کار را بکنید.