اخبار ایران و جهان

بهرام قاسمی

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به ادعای روزنامه کویتی

به گزارش خبرآنلاین، بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره ادعای روزنامه کویتی الجریده گفت: ایران درخواستی از تونس برای میانجی گری میان ایران و عربستان نداشته و این خبر تکذیب می شود.

سلامت و رفاه اجتماعی, کبد چرب, کنگره گوارش و کبر, کنگره گوارش و کبد

کبد 30 درصد از ایرانیان چرب است

دبیر علمی هفدهمین کنگره گوارش و کبد ایران با اشاره به اینکه حدود ۳۰ درصد ایرانیان دارای کبد چرب هستند که با سونوگرافی قابل تشخیص است، گفت: اقدام اصلی در جهت پیشگیری از این مسئله ورزش و رعایت رژیم غذایی است.

موسیقی و هنرهای تجسمی, نشست آیین آواز

چرا دیگر یک استاد قوامی در آواز ظهور نمی‌کند؟

چرا حدود چهار دهه است که دیگر یک استاد حسین قوامی در آواز ظهور نمی‌کند؟ چرا تاج اصفهانی و ادیب خوانساری دیگری به عرصه نمی‌آیند؟ چرا دو حیطۀ مهم تارنوازی و نی نوازی از وجود یک استاد جلیل شهناز یا حسن کسایی دیگری خالی است؟

تولید ، تجارت ، خدمات, کشاورزی, وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات, وزارت جهاد كشاورزی, کشاورزی هوشمند

اولین جلسه شورای هماهنگی کشاورزی هوشمند برگزار شد

به دنبال برگزاری جلسه مشترک میان وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات و جهاد کشاورزی در هفته گذشته در خصوص بهره‌گیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه کشاورزی، جلسه شورای هماهنگی با حضور نمایندگان این دو وزارتخانه، برگزار شد.

میراث فرهنگی و گردشگری, خسروآبادی, خط 6 متروی تهران

تکمیل خط ۶ مترو در گرو تعامل با ضوابط میراث فرهنگی

مدیرکل استان تهران با مسئولین اجرایی خط ۶ متروی تهران ضمن مخالفت با احداث ورودی در معبر موزه فرش طرح‌های متعددی جهت احداث هواکش توسط مدیر اجرایی خط ۶ متروی تهران ارائه شد که یکی از طرح‌ها به تأیید اداره کل میراث فرهنگی تهران رسید.

سیاست داخلی, سردار سلامی

هر جنگ جدیدی معادل محو اسرائیل از جغرافیای عالم است/ صبح پیروزی نهایی نزدیک است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: دشمنان بدانند هرچه به دشمنی‌هایشان ادامه دهند، ما قدرتمندتر می‌شویم، عبرت بگیرند و بر سر عقل بیایند و منطق زور و زبان تهدید را کنار بگذارند. پیروزی‌ها یکی پس از دیگری فرا می‌رسد و صبح پیروزی نهایی نزدیک است.

سیاست داخلی, امیر سرتیپ امیر حاتمی

پاسخ قاطع به تهدیدات علیه ایران/ به لحاظ نظامی در بهترین شرایط قرار داریم

در نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با وزیر دفاع، مدیران عامل سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به این وزارتخانه، ضمن بررسی آخرین دستاوردهای وزرات دفاع، بر افزایش توان دفاعی کشور با توجه به تهدیدات دشمنان تاکید شد.

حسن روحانی, رجب طیب اردوغان, ولادیمیر پوتین, ایران و ترکیه, روسیه

عکس یادگاری روحانی، پوتین و اردوغان /آغاز اجلاس سه جانبه سران کشورهای ایران، روسیه و ترکیه

مهر نوشت: اجلاس سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه بعد ازظهر چهارشنبه به وقت محلی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان در شهر سوچی روسیه آغاز شد.