اخبار ایران و جهان

موسیقی و هنرهای تجسمی, گالری, باغ موزه قصر, تجسمی فجر

تعیین حداقل و حداکثر قیمت‌ها برای آثار تجسمی فجر منتفی شد

با وجود آنکه حضور گالری‌داران در جشنواره هنرهای تجسمی فجر قرار بود راهی برای رونق بازار خرید و فروش آثار هنری باشد و سقف قیمت آثار پانصد میلیون تومان پیشنهاد شده بود اما با نظر گالری‌داران تعیین حداقل و حداکثر قیمت‌ها برای آثار تجسمی فجر منتفی شد.

سید پیمان خادم‌الحسینی در گفت‌وگو با مهر مطرح کرد

تقدیر انجمن سواد رسانه‌ای ایران از اقدام دیر هنگام وزارت ارتباطات

سید پیمان خادم الحسینی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری انجمن سواد رسانه‌ای ایران از اقدام دیر هنگام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برگزاری نشست‌های سواد رسانه‌ای تقدیر کرد.

هیچ کس نباید به دنبال غنیمت جمع کردن از جبهه خودی‌ها باشد

قائم‌مقام حزب همبستگی ایران اسلامی با بیان اینکه تحریم‌های اقتصادی برای ایجاد نارضایتی عمومی، تهدید امنیت روانی و شکل‌گیری بحران‌های اجتماعی در کشور طراحی شده است، گفت: در این شرایط باید فضا را برای سوءاستفاده کنندگان از بحران‌های اقتصادی و کاسبان تحریم ناامن کرد.

کتاب و اندیشه, محمدعلی موحد, مصطفی ملکیان, حجت‌اله ایوبی, کمیسیون ملی یونسکو, کنگره بزرگداشت هفت دهه خدمات فرهنگی و ادبی محمدعلی موحد

اگر به عرفان، ادب، ایران و اسلام علاقمندیم باید موحد را پاس بداریم

کنگره بزرگداشت هفت دهه خدمات فرهنگی و ادبی محمدعلی موحد که به همت کمیسیون ملی یونسکو در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار می‌شود با حضور جمعی از چهره‌های فرهنگی و ادبی به یادواره‌ای برای گرامیداشت فرهنگ ایران و آذربایجان بدل شد.

جامعه امروز نه به حوزه اعتماد دارد نه به دانشگاه

دانشیار گروه آموزشی فلسفه و حکمت اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: انسان معاصر انسانی است که در فضای پست مدرن به دین و عقل مدرن اعتماد ندارد، لذا جامعه نه به حوزه اعتماد می‌کند و نه به دانشگاه که نماینده عقل مدرن است.

روابط کار, بسته حمایتی دولت, وزارت تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی, کارگران قطعه سازی, بدهی‌های دولت به تامین اجتماعی, حداقل دستمزد کارگران, مدیریت سازمان تامین اجتماعیشریعتمداری در بازدید از ایلنا مطرح کرد:

دعوای حیدری، نعمتی بین وزارت بهداشت و وزارت کار باید خاتمه یابد/توقع ما این است که دولت امسال ۸۰ هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بپردازد

محمد شریعتمداری معتقد است؛ باید فاصله سبد معیشت و حداقل دستمزد را پر کرد. او در مورد بدهی‌های دولت به تامین اجتماعی، قائل به لزوم پرداخت ۸۰ هزار میلیارد تومان از این بدهی‌ها در سال آینده است.

انتظامی حوادث, رییس پایگاه پنجم آگاهی تهران بزرگ

کلاهبرداری با نام و عنوان سازمان حج و زیارت + عکس

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ از تلاش برای دستگیری دو جاعل که با سوء‌استفاده از نام و عنوان سازمان حج و زیارت، اداره اوقاف و امور خیریه و عناوین مشابه اقدام به کلاهبرداری می‌کردند، خبر داد.