ایران بورس آنلاین راهنما
نشانى اينترنتى http://www.iranbourseonline.com/
ارسال سیگنال فارکس و طلا، به شکل رایگان برای مشتریان حسابهای واقعی، سیگنال فارکس ارائه شده روزانه بوده و به شکل آنلاین و لحظه ای ساپورت میگردد ارسال سیگنال های فارکس از طریق یاهو مسنجر بوده و در طی ساعات 9 الی 20 ارسال صورت میپذیرد
عنوان انگليسى Iran Bourse Online
عنوان فارسى ایران بورس آنلاین
توضيحات ایران بورس آنلاین، ارایه دهنده سرویسهای معاملات آنلاین ارزهای خارجی FOREX ( فارکس ) ،نفت ، طلا و نقره در بازار های بین المللی

به زبان ساده "فارکس" بورس بین المللی تجارت ارز می باشد. بازار فارکس به دلیل نوسانات قابل توجه و حجم بالای معاملات، فرصت مناسبی است برای افراد و موسساتی که مایل اند در بورس بین المللی به تجارت و سرمایه گذاری بپردازند.

ایران بورس آنلاین با هدف ارائه خدمات تخصصی در بورس های بین الملل ، پایه گذاری گردیده است ، و بنا بر آن دارد که با عرضه مناسبترین سرویس های معاملاتی از سوی سه کارگزار معتبر فیبوگروپ ،ویندزور بروکرز و ای سی ام ACM , Windsor Brokers , Fibo-group و تدوین دوره های آموزش فارکس در سطوحی متفاوت،ارسال سیگنال فارکس رایگان ،ارائه تحلسیل های رایگان الیوت ویو و ... ، امکان موفقیت کاربران خود را افزایش دهد.

کلیه خدمات فارکس ایران بورس آنلاین رایگان بوده و هیچگونه هزینه مازاد برای این سرویس ها دریافت نمیگردد، و به عبارت دیگر اقدام جهت افتتاح حساب با کارگزار چه به شکل مستقیم و چه از طریق ایران بورس آنلاین هزینه ای یکسان داشته ،با این تفاوت که شما میتوانید از خدمات پشتیبانی مشتریان ما به نحو احسن استفاده نمائید . ( میزان اسپردهای ایران بورس آنلاین ، کاملا با اسپردهای کارگزار برابر و همسان میباشد )
چاپ  | بازگشت
ارسال به شبکه‌های اجتماعی
 Facebook  Twitter  Friend Feed  Delicious  Google Reader