● فروردین
در آغاز هفته، تیرگی‌هایی در آسمان فكر و ذهن شما پدیدار خواهد شد اما به تدریج این تیرگی‌ها برطرف خواهد شد و خورشید واقعیت طلوع خواهد كرد. به مناسبتی از شما قدردانی …

فروردین

در آغاز هفته، تیرگی‌هایی در آسمان فكر و ذهن شما پدیدار خواهد شد اما به تدریج این تیرگی‌ها برطرف خواهد شد و خورشید واقعیت طلوع خواهد كرد. به مناسبتی از شما قدردانی خواهد شد و از ثمرات كمك‌های خود به یك نفر برخوردار می‌شوید.این روزها باید تردید‌ها را از خود دور كنید و تصمیمی را كه گرفته‌اید عملی كنید به زودی با شنیدن خبری نقطه نظرتان عوض خواهد شد.همسر یا همراه زندگی شما در این روزها اصلا آمادگی مواجهه با جنبه منفی شما را ندارد! ممكن است مهربانی و محبت شما مورد سو‌ء‌ تعبیر قرار بگیرد، پس سعی كنید گرمی و محبت‌تان از روی حقیقت‌ درون‌تان باشد نه از روی ریا و تزویر.

اردیبهشت

دیداری را كه مدت‌ها آرزو می‌كردید، در این هفته فراهم می‌آید. در یك امر عاطفی سعی كنید خود را درگیر احساسات نكنید و چشم به واقعیت و اصول منطقی داشته باشید. در یك معامله حواس‌تان را جمع و چشمان‌تان را باز كنید تا طرف مقابل به قول معروف فقط در باغ سبز را به شما نشان نداده باشد، چون احتمال مغبون شدن برای شما وجود دارد.یكی از عزیزان شما از مسافرت باز می‌گردد. مراقب باشید به مادیات بیش از حد وابسته نشوید. هر فكری را كه از ذهن‌تان می‌گذرد جدی نگیرید. باید در اظهارنظر راجع به دیگران كمی بیشتر دقت كنید. سعی كنید هر چه كه در فكرتان هست را به زبان نیاورید.

خرداد

در آغاز هفته، فكر شروع یك كار اداری شما را سخت نگران و دلواپس خواهد كرد اما وقتی شروع به انجام دادن كنید خواهید دید كه این كار آن‌گونه كه فكر می‌كردید چندان دست‌اندازهای غیرقابل جبرانی نخواهد داشت. سعی كنید این روزها فكرتان را با افكار مایوس كننده مشغول نكنید و زندگی را از آن چه كه هست برای خود سخت‌تر وانمود نكنید. آن‌وقت خواهید دید كه چرخ‌های زندگی راحت‌تر خواهند گشت.اگر وقت آزاد داشته باشید می‌توانید از سرگرمی‌های مورد علاقه‌تان لذت ببرید. شاید یكی از دوستانتان را هم مجبور كنید تا در این راه شما را یاری كند.در اواخر ماه، خبر خوشی خواهید شنید.در این مورد هر چه كمتر خوشحالی خود را ابراز كنید تاثیر بیشتری خواهد داشت.

تیر

یك ناراحتی كه در اواخر هفته قبل پیش آمده بود، در این هفته برطرف می‌شود. یك آشنا وارد زندگی شما خواهد شد و موجب پدید آمدن تغییراتی در زندگی روزمره شما می‌شود. اگر كمی دقت كنید می‌بینید كه از بعضی توهمات و خیال‌پردازی‌ها برای خود واقعیت‌هایی می‌سازید كه بعد، از وجود آنها دل‌آزرده می‌شوید؛ در حالی‌كه آنها وجود خارجی ندارند. سعی كنید با اعتماد به نفس كامل به توانایی‌های فكری و جسمی خود تكیه كنید و در مقابل بعضی ناملایمات جا خالی نكنید.بهتر است برخورد بدبینانه را كنار بگذارید. یك سفر زیارتی یا سیاحتی در پیش خواهید داشت كه در اواخر هفته آینده می‌تواند كمك مهمی به حفظ آرامش‌تان داشته باشد.

مرداد

با رسیدن یك نامه یا یك خبر خیال‌تان از بعضی نگرانی‌های احتمالی راحت خواهد شد. از كسی كه هیچ انتظاری از او نداشتید حرف دلسرد كننده‌ای خواهید شنید.در روزهای آخر هفته بعضی پیچیدگی‌ها كه در كارتان افتاده بود گشوده خواهد شد و با كمك یكی از اعضای فامیل مانع بزرگی كه بر سر راه‌تان به وجود آمده بود، برداشته می‌شود و آن وقت می‌توانید با خیالی آسوده به پیشروی خود ادامه دهید و آنچه را كه آرزو می‌كردید به دست آورید. در این روزها سعی كنید به دنیا از دریچه چشم دیگران هم نگاه كنید تا راه‌های موفقیت را روشن‌تر ببیند. اگر با هوش باشید می‌توانید از طرز تفكر و اندیشه اطرافیان‌تان در جهت پیشبرد اهداف خویش كمك بگیرید.

شهریور

ماجرای مالی و اختلاف‌های ناشی از آن برای مدتی شما را درگیر خود خواهد كرد. اگر بتوانید بعضی كارهای عقب افتاده را به جریان بیندازید به نفع شماست.بگو مگوهایی با یكی از همكاران یا همسایگان خواهید داشت. در این اتفاق، یك طرفه به قاضی نروید و تنها خود را صاحب حق ندانید. بهتر است كمی هم خود را به جای طرف مقابل بگذارید و آن وقت ببینید كه چه توقعاتی پیدا می‌كردید. مواظب سلامتی خود باشید، اگر تمام وقت خود را صرف امور كاری یا تحصیلی خود كنید، سلامتی شما به مخاطره خواهد افتاد. شریك زندگی شما به توجه بیشتری نیاز دارد. شما او را از صمیم قلب دوست دارید اما عشق باید در كلام هم جاری شود تا تاثیرگذارتر باشد.

مهر

چند دوست تازه، موجباتی فراهم می‌آورند تا احساس كنید زندگی برای شما رنگین‌تر هم شده است. سعی كنید از اقدامات یا تصمیم‌گیری‌های عجولانه بپرهیزید وگرنه خیلی زود پشیمان خواهید شد.در یكی از روزهای این هفته از كج خلقی و نیش‌زبان یكی از نزدیكان یا همكاران آزرده‌خاطر خواهید شد. اگر كمی به فكر پس‌انداز كردن باشید می‌توانید به خواسته‌تان برسید.بهتر است در مورد روابط خانوادگی‌تان كمی بهتر بیندیشید. شما می‌توانید با یك فكر بكر، محبوب‌تان را غافلگیر كنید. مطمئن باشید كه عشق ایده‌آل سخت به دست می‌آید اما اگر شما از خودتان صداقت و حسن نیت نشان دهید، می‌توانید به عشق ایده‌آل‌تان برسید.

آبان

به یك مسافرت غیر منتظره یا بهتر است بگوییم تدارك دیده نشده خواهید رفت و بخشی از آن برای‌تان خاطره‌انگیز خواهد شد. در این هفته یكی از روی خیرخواهی، شما را در انجام بعضی امور یاری خواهد كرد.گاهی اوقات لازم است كه آدم، آنچه را كه در دل دارد بر زبان نیاورد اما اگر خیلی دل‌تان می‌خواست تا حرف مورد نظرتان را به اطرافیان بگویید سعی كنید از ادبیات بهتری استفاده كنید. شما می‌توانید منظورتان را با كلمات ملایم‌تر و دلنشین‌تری بیان كنید... با این حال شما در این دو هفته یك دلخوری در برنامه خود خواهید داشت! باید این احساس را در خود تقویت كنید كه همه‌چیز خوب است...

آذر

در این هفته اگر به راهنمایی‌ها و صلاحدید دیگران توجه كنید، مطمئن باشید كه پشیمان نخواهید شد. حقیقت امر گاهی برخلاف تصور ماست. ان‌‌شاءا... موجباتی فراهم می‌آید كه یك كار یا مشكل اداری را با موفقیت سامان دهید.سعی كنید رعایت حال كسانی را بكنید كه چشم به نظر و عمل شما دارند. در یك مورد عاطفی رضایت خاطر شما حاصل می‌آید.هفته تقریبا پركش و قوسی خواهید داشت اما در انتها احساس خستگی نخواهید كرد.مجردهای این ماه باید از ستاره‌ها ممنون باشند كه در این دو هفته این چنین در آسمان چیده شده‌اند. ستاره‌ها در این ماه آنقدر به شما روشنی می‌دهند كه اندیشه‌های شاد شما به عشق‌های شاد تبدیل خواهد شد!

دی

هفته را به آرامی شروع می‌كنید، اما با گذشت چند روز یك موضوع كلافه كننده، شما را درگیر خود می‌كند. سعی كنید سهل‌انگاری و بی‌‌خیالی را از خود دور كنید و هر چه زودتر به حل و فصل این مشكل بپردازید. چون زمان هر چه بیشتر بگذرد، حل آن هم پیچیده‌تر خواهد شد. پیغامی از یك دوست یا همكار به شما خواهد رسید. آن را جدی بگیرید كه در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.هیچ‌كس بیش از خودتان بر زندگی شما كنترل ندارد. پس قدم‌های استوارتری بردارید. ممكن است از لحاظ شغلی، یك ریسك بزرگ پیش روی‌تان باشد. یادتان نرود كه ایده‌آل‌های شما درست در مقابل چشم‌های‌تان هستند و شما فقط باید زحمت بازكردن چشم‌های‌تان را بكشید!

بهمن

برخلاف میل باطنی‌تان برای پیشبرد یكی از امور مورد علاقه خود باید منت بعضی‌ها را بكشید، در غیر این صورت به قول معروف، كلاه‌تان پس معركه خواهد بود. این روزها برای انجام كاری باید تا اندازه‌ای پول خرج كنید و هزینه‌های متعلقه را عهده‌دار شوید. به زودی یك مشكل مالی برطرف می‌شود و مقداری پول به دست شما می‌رسد. یك قهر كرده باز می‌گردد. یكی از بستگان نزدیك‌تان برای شركت در یك جشن یا مراسم شادی كه به نوعی به شما مربوط می‌شود، از سفر بازگشته است. سعی كنید به گرمی از او استقبال و پذیرایی كنید، اگر چه ممكن است او خودش تنهایی را ترجیح دهد اما از صمیم قلب دوست دارد كه بیشتر مورد توجه شما قرار بگیرد. باید تدراك یك مهمانی را ببینید...

اسفند

در آغاز هفته، یك خوشحالی بزرگ در پیش خواهید داشت. احساس خواهید كرد كه بار سنگینی از روی دوش شما برداشته شده است. برای روبه راه كردن كاری كه برای‌تان از اهمیت خاصی برخوردار است با ناهماهنگی یا خلف وعده‌ای مواجه خواهید شد. طی یك مسافرت غیر منتظره با پیشنهاد تازه‌ای مواجه می‌شوید. سعی كنید اول به پیشنهاد‌ها خوب فكر كنید، بعد دست به تصمیم‌گیری و انتخاب بزنید. تصمیم عجولانه ممكن است بعدا پشیمان‌تان كند. شما همیشه خلاقیت قابل توجهی دارید. به تخیلات خود مجال بدهید تا خلاقیت‌تان راهی برای بروز پیدا كند. از دید شما همه‌چیز نو و جذاب است. از این ویژگی خود كمال استفاده را ببرید. فرصتی برای كاری كه مدت‌ها منتظرش بودید پیش آمده است، آماده باشید.