چگونه جذاب تر شوم؟

از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می‌دهد، به تن کنید و نسبت به لباس، سبک و بدن خود حس خوبی داشته باشید.

می‌خواهید بزرگترین راز جذابیت جنسی را بدانید؟ این راز خود شما هستید، بله درست است. وقتی شما خود را جذاب ببینید، همسرتان هم همین نگاه را خواهد داشت. اما وقتی احساس خوب بودن نکنید، این احساس را به او هم منتقل خواهید کرد. یکی از اشتباه‌هایی که زوجین در روابط‌شان می‌کنند این است که انتظار دارند آن چیزی را که در خودشان احساس نمی‌کنند، همسرشان به آنها بدهد. برای مثال شما می‌خواهید همسرتان حس جذابیت جنسی به شما بدهد (چون شما این حس را ندارید) یا مرد انتظار دارد همسرش گرم باشد (چون خودش اینطور نیست) این دقیقا همان اشتباهی است که نباید مرتکب شد. این که همسر شما چه احساسی به شما دارد ۱۰۰ درصد به حس شما نسبت به خودتان مربوط است. چند راه ساده برای ارتقا جذابیت‌تان برای همسرتان وجود دارد که بد نیست به آنها دقت کنید.

خوب بپوشید
بیایید روراست باشیم، خیلی از ما برای دیگران لباس می‌پوشیم چون می‌خواهیم اثرگذار باشیم. اما بهتر است از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می‌دهد، به تن کنید و نسبت به لباس، سبک و بدن خود حس خوبی داشته باشید.

آرام، کم و با لذت غذا بخورید
غذا یک تجربه نفسانی است به این معنا که باید از آن لذت ببرید. با در نظر گرفتن بو، طعم، رنگ و بافت مواد غذایی این لذت می‌تواند بیشتر هم بشود. یک وعده غذایی خوب می‌تواند حس خوبی از زندگی به شما بدهد و این باور را در شما ایجاد کند که همه چیز در زمان حال اتفاق می‌افتد و فوق‌العاده است.

قدم بزنید
راه بروید، نه برای رسیدن به جایی بلکه برای ایجاد حس حرکت در بدن. زمانی که نسبت به بدن‌تان آگاه باشید یک حس طبیعی از لذت در شما ایجاد خواهد شد. از طریق حرکت‌های لذت‌بخش خواهید دید که حس جذابیت هم در شما جوانه می‌زند و این را هسمرتان هم احساس خواهد کرد.

یک حس رمانتیک ایجاد کنید
خیلی از ما بر این باوریم که هدف از خلق و خوی خوب این است که آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم. البته این واقعا خوب است اما آیا تا به حال یک حس و حال خوب برای خودتان ایجاد کرده‌اید؟ هرچیزی که حس عاشقانه و آرام‌بخش به شما می‌دهد انجام دهید. شمع روشن کنید، یک موسیقی آرام گوش کنید، یک حمام آب گرم بگیرید یا یک بستنی بخورید. اجازه دهید این حس عاشقانه را خودتان در خود ایجاد کنید. این کار شما را در نگاه همسرتان هم جذاب خواهد کرد.

بدن‌تان را دوست داشته باشید
بدن شما برای شما منحصر به فرد و زیباست. این تنها بدنی است که شما دارید بنابراین اگر میخواهید همسرتان هم ظاهر شما را دوست داشته باشید، باید خودتان هم بدن‌تان را دوست بدارید. خب چطور باید این کار را بکنید؟ باید نسبت به پوست، دست، پا و همه بخش‌های بدن‌تان با عشق و محبت برخورد کنید. مطمئن باشید هر چه بیشتر بدنتان را دوست داشته باشید، به همان اندازه همسرتان هم به ظاهر شما علاقه‌مند خواهد شد. با چنین احساسی نسبت به خودتان، انعکاسش را در همسرتان خواهید داد.