چگونه از اینترنت فیلم دانلود کنیو؟

شاید شما هم از آندسته علاقمندان پر و پا قرص دانلود ، خصوصا دانلود فیلم از اینترنت هستید. اگر تا این لحظه فیلم های زیادی را از اینترنت دانلود کرده اید این راهنما به هیچ وجه به درد …

شاید شما هم از آندسته علاقمندان پر و پا قرص دانلود ، خصوصا دانلود فیلم از اینترنت هستید. اگر تا این لحظه فیلم های زیادی را از اینترنت دانلود کرده اید این راهنما به هیچ وجه به درد شما نخواهد خورد.در غیر این صورت با ما همراه شوید و ادامه مطلب را بخوانید.(البته فقط به شرطی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید!).

باید بگویم برای دانلود فیلم ( و اصولا هر گونه فایلی ) سایتهای زیادی وجود دارند که به صورت رایگان اجازه آپلود و دانلود فایلهایی با حجم و مشخصات مختلف را به کاربران می دهند. منتها بهترین و پرطرفدار ترین آنها دو سایت Rapidshare و Megaupload هستند.

همواره افرادی نیکوکار ! از همه جای دنیا فیلمهای زیادی را به قطعات کوچکتر ( در Rapidshare حداکثر ۱۰۰ مگابایت و در Megaupload حداکثر ۲۰۰ مگابایت ) تقسیم کرده و در این سایتها آپلود می کنند تا دیگران هم از آنها لذت ببرند (البته از این رهگذر آنها هم به عوایدی دست پیدا می کنند که بعدا توضیح خواهم داد).

خب ، شاید به نظر دانلود فیلم ساده باشد اما قضیه به این سادگی هم نیست.چون با یک نگاه به این دو سایت متوجه می شوید که امکانی برای جستجو در آنها ندارید تا فیلمهای دلخواهتان را یافته و دانلود کنید. غصه نخورید چون این مشکل هم توسط کاربران حل شده است. سایتهایی وجود دارد که در آن کاربران ضمن معرفی فیلمها به یکدیگر ، لینکهای خود را باهم تبادل می کنند. برای نمونه به این سایتها سری بزنید:

ForumW ، Vistaix.com ، xsharex.info و ... .

البته باید پیش از هر چیز در این سایتها به رایگان ثبت نام کنید.

خب حالا می رسیم به محدودیتهای ماجرا. از دو سایتی که معرفی کردم هر دو پولی هستند و به صورت رایگان دارای محدودیت می باشند. محدودیت Rapidshare به این صورت است که شما در هر ساعت تنها می توانید یک فایل دانلود کنید و البته حق استفاده از Download Manager های رایج را هم ندارید. Megaupload محدودیت زمانی ندارد اما در آن واحد تنها می شود یک فایل دانلود کرد. با این اوضاع اگر به کارتهای اعتباری خارجی ( از قبیل کردیت کارد و ماستر کارد ) دسترسی دارید لحظه ای درنگ نکنید و مشترک این سایتها شوید چون واقعا ارزش پولی که می دهید را دارد ( حدود ده هزار تومان در ماه).

با یکبار اشتراک در این سایتها شما می توانید خودتان هم فیلم یا هر فایل دیگری به هر مقدار آپلود کنید و دیگران آنها را دانلود کنند منتها اینبار این سایتها بابت هر بار دانلود هر فایل شما توسط دیگران به شما امتیاز می دهند. پس از رسیدن امتیازتان به حد نصاب شما برنده یک ماه اشتراک رایگان و نامحدود همان سایت می شوید. ( حالا فهمیدید چرا همه دوست دارند لینکهایشان را با هم تبادل کنند!).

خب امیدوارم از دیدن فیلمهایی که دانلود کردید لذت ببرید.